כרגע ישנם יזמים רבים אשר מעוניינים בסוג זה של עסקים באינטרנט לקבל את החופש הפיננסי שלכם, הם עוסקים בסוג זה של פעילות עם מעט או ליתר דיוק ללא בכל כיוון. יזמים אלה לעשות מה, "מאולתר". הם לשנות תוכנית או עסקים אחר לנהל מעולם לא להישאר עם כל דבר, אפילו לא מקדיש מספיק זמן כדי לראות אם זה באמת יעבוד. אם אתה לא מקבל עובדה זו, לאחר מכן אתה לכישלון מלכתחילה. אם אתם מחכים להקמת העסק שלך היום ולהאמין כי שלו מכירה mera pri מחר, ובכך מקבל אכזבה גדולה.

בסריקת חברות רגילות השקיעו יותר כסף, ושעה לפחות שנה כדי לראות את הרווח הראשון שלה. חושבים כי באינטרנט אתה יכול להיות שונה? זה דרך של חשיבה הוא מגנה רבים מההתחלה. לפיכך, הצעד הראשון הוא לקבל החלטה. מה לעשות כדי להשיג חופש כלכלי באינטרנט? ולכתוב אותו על נייר. לראות אותו כל יום במידת הצורך. דבר אחר אין שום ראה עם הפרוייקט עסקים שעליך לא לדאוג.

כך למשל, אם אתה מחליט כי ברצונך להתפרנס דרך האינטרנט להיות בורא ebook ואז לא להתחיל לחפש Clickbank כדי לראות מה שותפים מוצרים יכול למכור. אתה תהיה ebook של הסופר. השלב הראשון הוא למצוא בהם יהיה הוראה טובה בכיצד להיות בורא ebook. למד מה שאתה יכול להיות הכותב הטוב ביותר שאתה יכול להיות. במקרה הזה אני חושב ש פטריק דרהי צודק במה בהוא אומר. לאחר מכן, כאשר אתה שאחזרת כסף עבור ebook שלך ואתה להשתעמם, רוצה להרוויח כסף עם פעילות אחרת מושלם. לאחר מכן, עליך לחפש תפקיד חדש ולכתוב עוד אחד היעדים שלך. אבל עד השלמת הראשון, אשר אז אל תדאגי כי התמקדות כל דבר אחר. אתה כבר יודע כי, ישנם הרבה הסחות דעת באינטרנט, אז זה יהיה יותר קשה מאשר חשב לעשות כי לא זכית ולא אגורה אחת על המאמץ כה ואתה מתחיל להתייאש לך. לכן להשיג פיננסיים החופש הוא לא משהו שקורה בין לילה הבוקר דורשת מסירות רבה, אך באינטרנט יכול להציג עצמנו דברים הרבה יותר קל ואני לא הולך להונות אפשרית את הכלים הנחוצים לשם כך. לאחר מכן, אעשה הבאות. אני הולך לתת רשימה יחד עם הסבר קצר על כל פריט. רשימה זו כוללת את הטפסים הנפוצים והפופולריים של הכנסה נוספת. גם אני אנסה לתת לך מושג אשר כרוך עם מימוש של כל רכיב לדעת היטב את כמות העבודה שצריך לעשות, אם אני מוכן לעשות את זה. גם אני לשים כך זה יכול להיחשב קל מורכבים יותר, על ידי זה האמצעים הם אלה אשר מצריכים פחות השקעה של זמן ומאמץ לזכות בכסף באתרים – להלן למקומות שאתה מבקר לבצע משימות מסוימות על מנת לקבל תשלום. אתרים אלה עובדים ולשלם לכל בתצוגת האתר נותני החסות, לקרוא מיילים לנצח לגלישה. התשלום של אתרים אלה הוא זעיר ביותר, המקרים הגרועים ביותר, אתרים מסוימים אין אפילו לשלם. אם אתה מחפש הכנסה מלא באינטרנט עם תשלום של אתרים אלה, לך המתנה ארוכה. שיווק שותפים – הנה להחליט היכן quevas לקדם מוצר כלשהו מאחרים. ישנם מאות אלפי productosen קו פשוטו כמשמעו מאות גומחות שונים. האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבל. כדי להצליח בשיווק שותפים, יצטרך ללמוד מגוון רחב של מיומנויות כגון שיטות פרסום, עותק של מעשה המכירה, כיצד להשתמש בכלים של שיווק כגון autoresponders וכן הלאה. שיווק שותפים יכול להיות מאוד משתלם, אבל מתברר שיש מאוד מתסכל אם אין לך את הכלים הנ. יצירה של מוצרים – זה מאוד לקס על ידי שיווק שותפים, אבל במקום קידום מוצר מאדם אחר, אתה מתכוון לקדם את שלך. לכן, בנוסף למידה כל הכישורים הנחוצים עבור שיווק שותפים, גם הנה הולך יש צורך להכין הרבה את אחת האפשרויות שנושאת על-ידי הזמן mas. כאן זה אחד מסכם את הדרכים להרוויח כסף באינטרנט, כל העבודה, אבל הכל תלוי הפרט, לקשרו מספר אפשרות (מוצרי 3.creacion) יכול להיות הרבה יותר קל לבצע יותר באפשרות 1 ו- 2. אבל הגוף מספר אחד כדי להעלות את המטרה ואת לעולם אל תאבד את המוקד ycambiar עד הרגע האחרון במקרה שאין לראות את פירות המאמצים שלך. בניסיון לרפות את ידי. פרסי אוסוריו דניאל מנהל