שאלה זו כעת יותר ויותר תכופות מתעמת עם אנשים רבים. זה פופולרי בחו"ל ביסקוויטים עם חתיכת נייר קטנה בתוך הופכת לפופולרית במדינה שלנו. אבל האינטרנט התייחסות אחרת שותק בעקשנות, כאילו לא מוכנים לתת תשובה לשאלה זו. אבל מבקרים במסעדות לא רוצים רק להיות מרוצה המסטיק חובה או חפיסת שוקולד, מוטבע החוק. כל אחד בסוף הערב, או רוצה לקרוא עצה טובה, או אזהרה או פרידה – כל זה ניתן לכתוב על פיסת נייר קטנה. זה נופל מחולק, כמו עוגיות לב קטן. היסטוריה של בצק ניתן למצוא המכריע באינטרנט. ובכל זאת, איך ומה נעשה עם התחזיות של עוגיות, מה הן התכונות של מה שהוא עדיין מושך אנשים? על מנת לקבל את התשובות לשאלות אלו ועוד, הכתב שלנו בילה כמה ימים. לא כל כך קל למצוא חברה במוסקבה רב מיליון דולר, אשר מייצרת אושר ביסקוויטים. ישן מוסקבה, כמו תמיד, ידידותי ושקט, מאחורי חומות עבות של בתים. שום דבר לא עולה כי היא כאן והיא אושר ביסקוויט. לכן, באופן עקרוני, התברר. הנה משרד קטן, ואת הייצור בפועל היה מרוכז באזור מוסקבה.

אורלוב, מנהלת סיירוס לא הסתיר את גאוותו בה, עושים. – החברה שלנו היא היחידה אשר עוסקת בייצור ומכירה של ביסקוויטים עם התחזיות, או, כפי שהיא מכונה, הון עוגיה (עוגיות מזל) ברוסיה. החברה שלנו ואת העוגיות נקראות FC8 (עוגיות מזל 8). מספר 8 ב שלנו השם המשמש סיבה. על פי הישן, כולל מקורות רוסיים וסינים, זה אומר ושגשוג. כיום הנתון הוא הדמות השלטת של פרק הזמן המודרני. עם זאת, נתון זה כשלעצמו נחשב מאוד שמח, כל כך במשך 20 השנים הבאות יהיה המשויך אליו את הציפיות הטוב ביותר. עבור מקורות רלוונטיים אחרים, כיום מספר 8, כמו גם כוכב "לבן" היא נכנסת לתקופה של הגבוה ביותר השיא. זה קורה רק פעם ב 180 שנים. – אתה להכין עוגיות עם התחזיות בגרסה הקלאסית? – אנו מייצרים מגוון רחב של עוגיות עם התחזיות של אושר כמו עוגיות עבור צרכנים מינים הבלעדית של עוגיות בהזמנה מיוחדת לחתונות ואירועים ללקוחות עסקיים, ועוד. כולם מיוצגים באתר. – מה זה עוגיות עם התחזיות? הם אומרים שהם neekologichny? – אנחנו לא. מתכונים להכנת עוגיות עם התחזיות נמצא ספרי בישול באינטרנט. מרכיבים עיקריים: קמח, סוכר, מים וביצים. מרכיבים אחרים עשויים להשתנות בהתאם למתכון, ו כוללים את חמאה מומסת מלח, תמצית וניל, תמצית שקדים, תה, וכו ' התחזיות הן מודפסות על נייר מיוחד עמיד שמן ולחות.

עם זאת, כמה חברות כבר במוסקבה מחפשים "Artisanal" ייצור עוגיות עם התחזיות. לכן, הקונה חייב להיות קשוב מאוד בצורת השטוח של עוגיות, טעם, איכות האריזה. בכל דבר, בקיצור למה החברה שלנו מתמקדת FC8. – כיצד הוא התהליך של אפיית עוגיות עם התחזיות? – חומרים מעורבבים. הבלילה זה מוזן באמצעות מכשירי משאבת בתנור את הטבעת, אשר מכיל מספר כוסות קטן בעל ראש שטוח (כ 7.6 ס"מ קוטר). על גבי הכוס נופלת החימום שטוח, אשר אופה עוגיות על העליונה. כך קורה אפייה על שני הצדדים, כך עוגיות מתקבלים על ידי חלק חום זהוב משני הצדדים. סיבוב בתנור ביסקוויט עגול. אחת מהפכה שלמה לוקח 3.5 דקות. זהו הזמן שלוקח את הבצק דק לאפות. – כאשר תהליך של הטבעה בצק עלים עם התחזיות והרצונות? – כאשר הוא סיים אפיה, מנוף מיוחד מעביר את העוגיות על נייר שלב תחזיות ההשקעה. הכל קורה באופן אוטומטי ובמהירות. פתקים ליפול על עוגיות באמצעות ואקום מיוחד המכשיר. יתר על כן, בזמן שהוא עדיין חם, עוגיות נדחפים שתי אצבעות מכאניות אשר מקופל לשניים, מה שהופך את סהר או כמו שאומרים, בלב עם התחזיות של מבפנים. עוגיות הבא מקורר עם אוויר קר ואז ארוזים באופן אוטומטי. ואז הם ממוקמים תיבות שיכולים להגן מטען שביר שלהם. – איך בקרת איכות? אתה אמר כי יש אומנים מנסה להציע לאנשים גירסאות משלהם של עוגיות אושר. ובאשר סדר וניקיון צופה בך? – אנו מייצרים רק ביסקוויטים באיכות גבוהה, מחומרים גלם באיכות גבוהה. הוא ניקה ציוד קבוע, שנצפו מעקב רציף של כל תהליך האפייה בהתאם לכל הסטנדרטים המוצר ובטיחות. מאז התהליך הוא ממוכן, יש הזדמנות קטנה עבור מגע עם אדם או אפיה את האפשרות של מזהמים אחרים. הפגישה שלנו הסתיימה, אבל עדיין היו שאלות רבות. עם זאת, את התשובות אותן בהמלצת עמיתיהם שלי, מצאתי בדף האינטרנט "שאלות ותשובות". ואז שברתי את הבחירה שלי מתוך התיבה עם התחזיות של עוגיות, במהירות פתח תיבת זהב יפה, שהשליכו בפה מתוק שלי נשבר לחצאים, נכתב: ". השבוע אתם שינויים גדולים" "כמובן, חשבתי, כל נקודה. אכן, הזוג הטרי ואורחיהם יכול להמליץ ​​לי על החתונה עוגיות מזל כזה. בחתונות הם פשוט לא מספיק. ויש לי הכל בסדר – ". קרייזלר" לסדר קופסה של עוגיות עם התחזיות כבר במושב האחורי של שלי לאחר אני מתחתנת ביום שבת! ".