עדשות מגע ייחודי מהנה הם מה יעשה אותך לבלוט החברים שלך. בהתחשב בעובדה עדשות מגע של אפקטים מיוחדים נוצרות למטרות קוסמטיות, מגיעים עם כוח של 0.00, כלומר שיהיו כל תיקון העיניים. פירוש היא, בתורה, כל אחד יכול להשתמש בהם. כך, אם אתה צריך משהו עבור מועדון המפלגה, לילה, או פשוט כדי להפחיד החברים של ילדיהם, לאחר מכן יש משהו זמין עבורך. אנשי הקשר הנפוץ ביותר אשר מסווגים כ כיף עדשות מגע ייחודי הם כנראה רק משנה את צבע העיניים. לאחר ההכאה עיניים כחולות בעת שהיו חום יכולה להיות השפעה דרמטית מאוד, במיוחד אצל מי אתה יודע. Vica, ולהפך, עם עיניים ירוקות, אומר מופיעים לפתע פתאום, במקום קר חום ספק החבויים בהם אנשים לדבר! וגם אם אינך יודע את האנשים עם, לדוגמה במועדון לילה, אשר יעמוד הדיכאון בטיולון? אבל אתה אולי קצת יותר פזיז, הרפתקנים קצת יותר מזה? ובכן, וחתולים עין עדשות מגע? האם לדמיין מדברים עם מישהו אשר לא נפגשו לפני בר, הרים העפעפיים כדי לחשוף את מראה חתולי? Awow! אולי לא כל כוס תה, אך ניתן לראות את ההשפעה שהייתה יכולה להיות.

או אולי זהו ליל כל הקדושים, בו ברצונך להשתמש כדי להונות או treaters אלה מטרידים משהו כדי להזכיר לך? האם אתה עיניים ערפד? בתקווה לעשות? ניחוש שלי הוא שזה להפחית את מספר ממתקים שאתה נותן. או, תוכל לנסות עיניים זומבי. הם דומים מאוד העיניים של ערפד שהם אדום, אך עם מספר צבעים נוספים עדינים לתת אפקט שונה במקצת. על הדרך, האפקט יכול להיות מפחידה למדי, זכור מקל אזהרה רפואיים במרפסת שלו לפני הצגת את העיניים לכל אחד אופי עצבני. באפשרותך אפילו להיות יצירתיים קצת, להיות ייחודי באמת.

יצרנים מסוימים תאפשר לך לבחור צבעים משלך, כך העולם הוא הצדפה שלך. ללא תיקון משמש בייצור עדשות, יסוד מרכזי של העדשה מוגדר לאף אחד. יש לצפות לשלם יותר עבור סוג זה של העדשה, עם זאת, מכיוון שהם הם לא שיוצרו. באפשרותך גם לקבל עיניים לבן, ומשמעות הדבר היא כי העדשה היא בצבע מלא, עם חלון זמן קצר באמצע, כך ניתן לראות דרך. עדשות מגע של אמצעי אחסון שעברו שיקוף שחור עז הן כנראה טרי האחרון, אך ישנם גם. אלה יכולים להיות גם כיף, אבל יש להם טעם באמנות דרמטי גם. ריק ריק כדי העדשה לתת של עיוורון יעיל מאוד של הרושם, כך אם בפעולה, כיף פנה עדשות יכול להיות אביזר הגדול. המאמר נכתב על ידי צ'רלי קורי, מי הוא בעל עיניים FX, אתר אינטרנט המוקדש במתן ייעוץ על הרכישה של אפקטים מיוחדים של עדשות מגע באינטרנט. תוכלו לבקר באתר האינטרנט שלו אודות