חשיבות הגדרת לך יעדים ומשימות כאשר מחליטים לעבוד מהבית. עוקבים של כל הישג שאתה תוביל צעד אחר צעד גדול היעדים והמטרות, אפוא, את ההישג של החלומות שלך. אל דאגה עו"ד אמסלם הוא האיש הנכון . הגדר שלך, יעדים ומטרות פונטה בפעולה. מה לעשות כאשר תחליט כבר החלטה נוספת לעבודה, לעבוד מהבית, מן הנוחות של הבית שלנו. מה הם הדברים שיש לך בראש? למה ועל מה אתה הולך לעשות. כבר החלטת! יש לך חלום משלך.

שאתה מארגן הפעילות שלך. יש הסכים עם המטלות המשפחה שלך והקימו את לוחות זמנים עבור כל עבודה. גם הגדרת זמן ומקום הפיזי כדי לפתח את הפעילות החדשה, כך שכל אחד שמפריע לכם או לשנות את הפעילות היומית של משק הבית. השלב הבא – לאחר הידיעה מה אתה הולך לעשות – היא לקבוע מטרות ויעדים. הם יהיו דלק ואנרגיה שאתה צריך להאכיל את המנוע: החלום שלך.

מטרות ויעדים, כמו אתה להגיע, מביאים אותך קרוב יותר סנטימטר עד סנטימטר, מטר מטר ולקבל יום אחרי יום, באופן בלתי נמנע, לחלומות שכבר קבוע. אחד המפתחות להצלחה הוא לדעת להגדיר בבירור את מה שאנו רוצים להשיג. ועובד זה הן ברמה של החברה, פרוייקט או שאיפה אישי. (*) המטרות שאתה מגדיר צריכה להיות קלה ופשוטה להשיג. אם אתה רוצה לנצח החודש הראשון של שעות נוספות של עבודה, אלפיים דולר, טוב, סביר להניח שיהיה תשקיע כ- 50 מיליארד לשם כך. אבל זה לא המקרה שלך, הנכון? להגדיר מטרות קטנות, משום הליכה מתחיל שלב. אם המטרה שלכם היא לנצח $500 תוספות בתוך שנה, הוא עובד ולכן זה החודש הראשון של פעילות חדשה, קבל $100. האם זה הרבה? הוא קטן? אתה יודע מה למדוד ולהעריך להכיר לעומק את הפוטנציאל של העסק שלך. הוא מתחיל על-ידי משהו אמיתי, ריאלי ואז יהיה לך זמן עבור הישגים גדולים. אם אחרי החודש הראשון אתה לא alcanzaste המטרה שלך, לא משנה, אתה הרבה קרוב יותר מאשר אם אתה לא ניסו אותה. מתקן, משנה את המצב שלך שוב, המראה שבו השגיאה יכול להיות והוא תופס את כוחך. להתמקד במטרות שלך. דמיינו את החלום שלך. להסתכל עליו, אתה תתרכז אותו ולאחר מכן שוב לטעון! כך הוא הדבר. אין לך בוס או מנהל כי אתה אומר u reproving היבטי העבודה החדשה. אתה הבעלים. אתה הבוס. אתה המנהל. לשים את עצמך במקומות שלהם לא חושב היה להם גם מטרות על-ידי להגשים את דרכך? תירוצים שיש להפריש. אתה מחויבת החלום שלך, המאמץ שלך בשל אותו. פעולת commit היא להגיע בהרמוניה עם אדם אחר, עם מטרה באופן אחראי, בוגר. לעסוק ולהיות אחראי הוא לא, לא יותר ולא פחות, כי החופש שלנו. (**) אתה חייב להאמין היעדים והמטרות כבר הציע, זהו תנאי הכרחי כך תת-המודע שלך ינסה להשיג אותם. יש לך רגעי חולשה ו? ומחוותיה? מחזיר אותך החלום שלך. הוא חושב עליו; קבל חשבון שכבר, כי יש כבר הגיע. איך אתה מרגיש עכשיו? נכון חמוד? הסיבה היא מה אתה כבר שניהם לחמו, אבל שווה את זה. כמובן, שזה שווה! כך, ידיד, חבר, אני ממליץ לך להמשיך להתרכז בלימודים על-פי לאלה שכבר יש להם הצלחה, להעתיק הנוסחאות, עמדות שלהם, ללמוד להתמודד עם כלים שלהם ולשים אותם לפעולה. ההצלחה נוצר על ידי הצלחות קטנות כי אתה עושה כל יום, בשלב אחר שלב. כאשר תגיע מטרה גדולה בעבודה שלנו, כבר נמסקו מאות או אלפים של מטרות קטנות, הצלחות קטנות. לגדל אותם! עד הבא. שא ברכה. (*) (**) להגדיר מטרות ולהשיג אותם!, Jack לאוסון, Ediciones Obelisco, ברצלונה, ספרד, עמ' 13-39. עיתונאי, חוקר שיווק או שיווק באמצעות רשתות רשת (MLM) ועבודה מהבית. מתלהב היזמי של עסקים און ליין. ניסיון עם מספר רמות שיווק עם מוצרים פיזיים. הוא כעת מפתחת ומקדמת מוצרים ושירותים עבור עסקים מקוונים. מקום: או בקרו בבלוג שלה: