תקשורת באסטרטגיה לניהול משברים להיות מוצלח, כי הוא, כדי ליצור את מיקום המוקרנת, משמרת של תפיסות, זה חייב להתבסס על המציאות, לא על שקרים בכל עת יכול להידחות בפומבי. אל דאגה משה אביגדור קניג הוא האיש הנכון . מאת: Oscar Rossignoli מנהל אשר תקשורת באסטרטגיה לניהול משברים להיות מוצלח, קרי, זה ליצור את מיקום המוקרנת, משמרת של תפיסות, חייבת להיות מבוססת על המציאות, לא על שקרים בכל עת יכול להידחות בפומבי. אחת מהדרישות עבור אני מקבל להשתתף ניהול משברים הוא כי אני חייב להשתכנע כי הלקוח שלי. נכון, אני מאמין הלקוח לבין המאבק או כפופים להגן. בקיצור, אני מאמין סיבות לגיטימיות, שאני יכולה לסמוך עליה. אל תיקח את זה אישית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל ישראל כץ. .

אנחנו צריכים להיות להשתכנע: לוגו טוב, צבעים מוסדיים או הודעות תקשורתי נוצץ אינם מספיקים כדי לקדם, להפיץ ולשמר תמונה טובה, ופחות בתקופה של משבר. אופן הפעולה של כל! ארגון הוא האות הטוב ביותר של המצגת של החברה! זה לא דבר אחד טוב לומר אם נעשה עוד. אסטרטגיית תקשורת יעילה חייבת להתבסס על המציאות! אני להתייחס זה כפי שהוא במקרה זה כמה מצבי משבר נגרמים הפנימי של אותה חברה, רשלנות, שחיתות או שלא נתתי חשיבות הערך שיש לו את התמונה של החברה. זה קשה לרצות לעשות שינוי של תפיסות על ידי שידור הודעות וקבע משהו אבל בפועל מה הם מכחישים הוא מציאות היומיום ועצוב מגורה על ידי המנהלים אותו. חברה איפה עובדי חולה שעבר התעללות וכי מנהלי מתבצעים על אוזניים ערלות, היא בהכרח סיכון של נפילה לתוך מצב חירום. בכל יום יוצג בכותרות גדולות, בגנות הפרות, התעללות של עובד נעלבת, אשר ייעשה שימוש על-ידי המתחרים כדי להגביר תמונת רע מאוד.

כיום ארגונים רבים (ומנהלים רבים) תן קהלים יודעת בסופו של דבר מה הם ומה הם עושים, מבלי לדאוג יותר מדי כי זה קורה, שוכחים בדיוק את זה: כפי שאתה יכול לראות. אותך יש להתייחס מה הוא יכול לעשות כדי לשלוט ולמנוע של ניהול משברים? התמונה הארגונית צריך להיות משולב כחלק מתהליכי התכנון הארגוני. התמונה חייבת להיות מתוכננת ומבוקרת בכל עת. בטח יש גמישות. D, בדרך זו האפשרויות של אסטרטגיית תקשורת כדי להשיג את היעדים המוצעים הם יותר אין ערובה של אמינות כמו פרסום, תקשורת של מניות החברה הם 100% עקבית עם המציאות. אם ברצונך לקבל מאמרים ומשאבים כל שבועיים הדוא על ניהול משברים, הירשם ללא תשלום מהקישור הזה, או להעתיק אותו ולהדביק אותו לתוך הדפדפן שלך, הירשם ומתחיל ניוזלטר האלקטרוני-היום.