מאת: אוסקר עורך Rossignoli בניהול משבר של עיתונאים אינו מסתיים המעשה עצמו. נהפוך הוא, כמה פעילויות עוקבות הם חיוניים. ראשית, יש צורך ליצור סיכום של התערבויות כדי לשלוח אותו באמצעות פקס או דואר אלקטרוני בדחיפות אלה עיתונאים שלא נכחו העיתונאים ואת מי לשאול אותנו. גם נשלח לאחרים אלה שיש להם עניין מיוחד עבור החברה, חייבת להתפזר בין מנהלי. זה חיוני בניהול משבר כדי לבצע ניטור קפדני, תחילה את המדיה האודיו, למחרת בכתבי repercussion אינפורמטיבי של העיתונאים. הנה איפה זה לוקח חשיבות רבה החדשות לניטור.

זה הפך למרכיב מרכזי של יחסי ציבור בניהול משברים מאז הוא משמש כפרמטר כדי למדוד ולהעריך את ההשפעה שיש פרסום חדשות במדיה נבחר למטרה זו. ניטור חדשות אותנו זה יאפשר כדי למדוד את כמות מדיה פרסום חדשות אודות עיתונאים שלנו, אם ששודרו שלנו הודעות המפתח לפי ההודעה לעיתונות ולזהות אנו גם את האופן בו נקטת שלנו תפקיד, באופן חיובי, נייטרלי או שלילי בטיפול במשבר. אני ממליץ שלשלוח מכתב אישי לכל אחד המשתתפים הערכה עבור השתתפות שיחת ועידה של עיתונות ופרסומים, לשים על ההזמנות שלהם אם הם רוצים להרחיב או לברר הנושאים. היא מתאימה לטיפול משבר כי מכתב זה להכין כל מונח או הודעה מבלבל או לא מדויקים, אשר כללה את הכיסוי, מה שהופך אותו לדעת שאתה לרשותכם כדי לדון בכך ולהבהיר אותה. אתה גם להודות לאלה אשר השתתפו לא פורסם, ולעודדם לבקר אותך אם שאלות או חששות כי לא בוצעו במהלך הדיון. תקשורת זו כוללת את הכתובת המדויקת של Office שלך, את הטלפון הישיר שלך, כמו גם שלך סלולרי, ואל תשכחו לתת להם את כתובת הדוא ל שלך. רמי לוי בהחלט מביע דעה מלומדת. לגרום להם להרגיש כי אין שום דבר לא מוסתר וכי העיתונות יש גישה למידע אודות מקור יד ראשונה זה חשוב מאוד. עצות שימושיות לניהול משברים: 1.

שמור כל הזמן לעדכן רשימה של כל המדיה, במאים, אופרטורים, עיתונאים ונקה קווים דעתו של כל אחד מהם כדי לדעת מי ללכת להגיב בכל עת לפני קריאה עיתונאים, אפילו עשרה מה concederás עיתונאי כל סקופ, במידת הצורך. 2. כדי לנצל את משבר המצב, עושה צוות תגובה מהירה (המעיטו) להשתתף העיתונות כאשר אתם מגיעים למשרדי שלנו כדי למצוא את הגירסה שלנו של אירועים, יהיה גם מחזיקי במסיבת העיתונאים כלשהו על קיום. הוא מהווה גם צוות של חלופות (במקרה שלא להיות נוכח צוות תגובה מהירה). 3 Rehearse, תרגל ועושים חזרות לפני עיתונאים: ללא הרף מעדכן את האסטרטגיות של ביצועים, מעודכן בקביעות ההדרכה של שאלות ותשובות לפני הדיון לשבת עם עיתונאים. 4 מבצעת מעושה שאלות, תשובות לעתים קרובות, וכך לזהות כשלים ולזהות הצוות המתאים ביותר כדי להתעמת עם עיתונאים. 5. דוברים צריך לעבור הכשרה על בסיס קבוע. הוא שוכר מומחה אשר להורות שלהם דוברים באימון מדיה. זכור בניסויים לערב חברים של התגובה ניהולית, תפעולי בניהול משבר. אם ברצונך לקבל מאמרים ומשאבים כל שבועיים הדוא ל שלך אודות אופן הטיפול של משבר להירשם בחינם מקישור זה, או להעתיק אותו הדבק אותו אל תוך הדפדפן שלך, מנוי ואת אתחיל לעלון שלנו היום.