מאת: אוסקר Rossignoli עורך בעת אירוע או אירוע הכרוך ישירות החברה שלנו מסוגל לייצר פרסום שלילי, והפחתת היגוי לגוף עבודתו הרגיל להקדיש את עצמו כדי לפתור אותה, אנחנו להזין החשדות כי יכול להיות על הפנים מצב מדיה משבר. איך אפשר להיות כל כך בטוחים כי אנחנו במצב המשבר מנקודת מבט ותקשורתיים של תלמידים? מרגע המצב הפנימי של החברה מעבר למדיה, הופך חדשות שליליות. מהן ההשפעות הראשון של משבר מדיה? איבוד אמון של החברה וסביבה הפנים שלה, בעיקר להשפיע על ההנהגה שלהם פורצת. החברה הופך לאובייקט מדיה, מדיה הלחץ הוא בשילוב עם ההשלכות של המשבר. גדל אי-הוודאות בקרב לקוחות החברה, אשר מתרגמת לעתים קרובות על ביטולים של: שינוי של פעילותה, אובדן של חוזים והזמנות מסחרי. מנהלים בכירים, כמו גם עובדים הם לפתע טרף להיכנס לפאניקה, במיוחד אם המצב וההשפעה חדשות מתרחשת בממדים לעורר חשד, ממבט ראשון, החלטה קשה מאוד.

באופן רשמי הם מתחילים לנהל את מוסדות הביקורת של התערבויות ממשלתיות. באופן כללי, החברה מופיעה מול החברה, וכתוצאה מכך הקהל היחס הרודן־לשעבר. מה לעשות כדי להשיב המדיה התקפות עד הורסים תדמית כי יש עלות הבניין כסף וזמן רב? ניהול משברים מומחים עליך לעצב אסטרטגיה תקשורת עבור לשעת חירום, אשר חייב להיות כותרת, כיוון ברור, מוגדר היטב. תקשורת יעילה, הופך את הכל. עם זאת, ברור ככל שזה נראה, לא קל ליצור תקשורת המאפשרת מוסדות ציבוריים או פרטיים (או אנשים) כדי להשיג מטרות פוליטיות או העסק שלהם. כדי להפוך תוכנית יעילה במצבים של משבר, עלינו לפתח אסטרטגיות תקשורת זה, תוך כיבוד במהותו, לתת כיוון הדיאלוג שלו עם כל אחד שלהם לקהלים שונים. כיוון, במובן זה, פירושו "כביש או שביל אחד מתכוון לעקוב אחר מה מנסה או מבקש". לפיכך, תקשורת עם הקורס נותן ודאות ומחזקת את הקשר המגדיר מוסד – ציבורית או פרטית – עם קהלים שלהם.

זה מבטיח, תוך ניצול היתרונות של הארגון, להמתיק את החולשות שלהם, התקשורת מגיבה על הקורס של העסק או עבודה, עדיפויות מבוסס על אופק-לנקות, הימנעות, וכך, לקפוץ ממקום אחד למשנהו. אנחנו צריכים לבסס עבודה סטנדרטיים עם שיטת ומשמעת. לעניות דעתי צחי מלאך יכול לקבוע . אנו חייבים להתחיל מההתחלה, הגדרת פעולות המבוססות על ידע ספציפי של הארגון, של המצב, מתן המלצות באופן תקיף ממסלולם המחקר. כדי להגדיר אסטרטגיה, עלינו להקשיב, ללמוד מי הולכים לעבור. בלי אסטרטגיה ברורה, פעולות, טקטיקות של תקשורת מאבדים את היעילות ואת חוש. האסטרטגיה מגדיר אשר, כיצד, למי ומתי. אנחנו צריכים להבין את התהליך של תקשורת כרצף של מעגלים: מהות הארגון, רעיון עסקי, תוכנית עבודה, תקשורת פנים ארגונית, תקשורת חיצונית. כאשר בחוגים אלה מוצבים, מיקום מושגת באמצעות תקשורת עם קורס חייב להיות רלוונטי, אמין וייחודי. באפשרותך לקרוא עוד אודות ניהול המשבר של נושא רישום כמנוי לידיעון חינם the fortnightly הקישור, להדביק אותו אל תוך הדפדפן שלך: