נשמות הגדול יש צוואות; חלש רק ממך. ההכללות פתגם סיני, קונספט ושיקולים יותר ויותר חשוב מאוד כי ניהול מפסיק כדי להעריך כיצד אתה מנהל, באמצעות בירת הכשרון האנושי של החברה תחת תשלום שלהם. לא ייתכן בצע לבזבז כיוון שהם עושים, תעשיות קטנות/במיוחד בינוניות בנוסף מספר גורמים המחייבים יתוקן, לתת פעולות שלב favours פיתוח, שימוש נאות של הפוטנציאל האנושי אשר יכולים להיות מטופלים. הגורמים המשמעותיים ביותר הופך כמכשול רציני של ניצול ההון האנושי, הוא הבורות של מה שהוא מייצג, לא יודע להניע את העובדים, לא ברור הגדרת לך את הפונקציות שלו, ביצועים, בנוסף לא לזהות את הביצוע שלך, פרודוקטיביות. יש חוסר ידע מה מייצג אופטימיזציה של כלים מוטיבציה אחיזה כראוי, מנהיגות, אימון אונקולוגית, ציוד אינטגרציה, השתתפות עבור העובד, מספק את התמיכה נדרש הכולל הכשרה, הדרכה. הון אנושי, הוא הגדלת קיבולת הייצור של העבודה מושגת עם שיפורים ביכולות העובדים. מתייחס ידע מעשי, כישורים נרכשים ויכולות למדו של הפרט המאפשרות שעשויות להיות פרודוקטיבי הון אנושי מוגדר לכן ככוח עבודה בתוך חברה, כמו להתאים כל המחברים, הוא החשוב ביותר ואת בסיס מאז הם אלה אשר לפתח את העבודה של הפרודוקטיביות של טובין או שירותים על מנת לעמוד משאבי צריך למכור אותם בשוק עבור כלי שירות.

מכאן, כי אנו לא הופתעו זו פאס Chichí הפרופסור של התכנית לתארים מתקדמים בניהול איכות ויעילות אוניברסידאד דה Carabobo, ולנסיה, ונצואלה, נקודות פרצופים, כי זה לא אמור להפתיע אותנו יום ארגונית העולם של היום הם שמעו לעתים קרובות מאוד ביטויים הם אולי אפילו לא לדמיין היום. ביטויים כאלה כוללות את הפריטים הבאים: "אנשים הם הון היקר ביותר שלנו;" "האסטרטגיה שלנו מבוססת על ידע"; "אנשים הם כל מה שבידך;" "האסטרטגיה שלנו מבוססת על ניהול ההון האנושי"; "למדנו לניהול הון אינטלקטואלי;" אנו מיישמים אינטליגנציה רגשית, מנהיגות, ניהול התהליכים." עם זאת, התוצאה של מחקר רציני בתחום השתייכות הראו כי חברי מבנה פורמלי היא אמנות לא מרגיש כאילו הם למעשה הבירה החשוב ביותר בתוך ארגונים, כי Moreover באחוז גבוה של ידע מפעלים נשלטים על-ידי לא להבין ולא בשימוש. לחץ כאן אשרא ומצא עוד . נאמר לנו, כי על פי תוצאות מחקר בנושא זה לאחרונה ניצח "אסטרטגיה המשאב האנושי: רטוריקה החברה לבין המציאות, שבה חוקרים אלה מובלים על-ידי ד ר." לינדה Gratton מופחתות שלוש מסקנות חשובות. הראשון, הוא באחוז ניכר של חברות חברים של מבנה פורמלי לא מרגיש מגורה, מחויבות ולא חופשי להביע את דעתם. את המסקנה השנייה היא כי במהלך הזמן שבו נמשכה החקירה, יותר משש שנים; הם לא צוין לא התקדמות בתחום ניהול משאבי אנוש להיות השלישי שחקירה מסוג האורך נכשלה באופן אמין, ודא כי התנהגויות ושיטות של אנשים עלול לפגום במידה ניכרת עם חלוף הזמן. גם התוצאה של חקירות נכשל כדי לוודא כי יש הבדלים גדולים בין ארגונים שונים, על רכיבי התנהגות, קיבולות ועמדות של חברי המבנה רשמית בדבר צעדים מתקנת של פריטי מדיניות של ארגון ומשמעת הקשורים עובדים אשר ללא ספק דיסוננסים אלה יש לגבי אחידות השפעת בעתיד הארגונים. Ademas_de הקודמים היו גם להשיג את המסקנות הבאות: 1) נמשכות ההבדלים הגדולים בין אנשים כמו פעיל מסורתי כגון נכסים פיננסיים וטכנולוגיים; (2) הבנה של ההבדלים בין רכיבים ((יסוד טוען באופן שונה לחלוטין של חשיבה ועבודה, מרמזת על שינוי נפשי מודלים של מנהיגי ארגוני: 3) לביצוע ויישום של אסטרטגיות החברה תצליח חייב להיות מנוהל באמצעות אנשים ו- 4) כדי מאובטחת החזון האסטרטגי של צוות דורש היישום של תהליך של דיאלוג והשתקפות קבוע בכל הרמות הארגוניות. היתרונות של שאדע לנהל באופן הניהול מזוהה עם הטווח ואת ההשפעות החיוביות הנובעות מפעילות ניהול נכון של ההון האנושי מושגת: ביצוע יעיל יותר מערכות משאבי אנוש תהליכים להפחתת עלויות, שיפורים בתהליך של גיוס ומיון של הצוות.

שפר את הפרודוקטיביות, מכיוון, עם ניהול טוב של הכוננים משאבי אנוש הפעלה ביצועים עקב שיפורים בתחום אספקת כוח אדם. ישר צוות עם מטרות ויעדים כדי להגביר את הביצועים העסקיים, עידוד, מגרה את המחוייבות של העובדים עם ה חברה ליצור שיפורים בתרבות הארגונית. ודא את המיקום של החברה בתוך השוק, שכן הון אנושי עשיר נוצר ערך, אין ספק למרות מוחשיים אך בעלת הערך החברה. בנוסף בעידן הנוכחי, טכנולוגיה ומידע שתהייה כל החברות, כך יתרון תחרותי ייחודי שלא ניתן להבדיל בין חברה אחת לאחרת הקיבולות מסוים כי יש אנשים בתוך הארגון. מסקנות במידה ניהול לזהות את החשיבות של לדעת איך כראוי ניהול ההון האנושי, תשומת לב, שיתוף הפעולה להשגתו, התוצאות יהיו אוהדת לחברה, כדי שתוכל להשיג את שביעות רצון מלאה לצרכי הארגון, ההון האנושי, להשגת פרודוקטיביות משותפת הרווחה הכללית של שניהםבנוסף מוצגים גם לציית אחריות אמיתית המשימה של החברה, כפי שהוא כדי לסייע להתפתחות ואת ההיקף את מטרותיה באמצעות שימוש תקן משאבי אנוש, מתן l צוותי הדרכה, מוטיבציה ואינטגרציה במטרה מגרה את מנהיגות יצירתיות, חדשנות ומצוינות שדרש את השוק הגלובלי.