אני רוצה להראות לכם מהר תחילה שלושת היסודות יש מערכת של תחנת עבודה חכם באינטרנט. 1. דף נחיתה.באופן כללי, דף נחיתה הוא אתר שבו אנו מציעים משהו האפשרות רוצה או צריכה, בתמורה את פרטי הקשר שלהם. דף הנחיתה או לכידת יש מטרה כפולה: מספקים מידע רב ערך על המבקרים, כך תופסים איתנו תהיה להם הזדמנות ללמוד כדין על איך הם יכולים לעשות עסקים באינטרנט, להפוך כראוי לקבל החלטה מודעת משכילים. יש לך על היד את המידע הדרוש מהאדם מודאג, על מנת לתת בשל מעקב להציע לך מהעסק שלנו, או כל מוצר אחר שיש לנו-לרשותנו וכי הוא התועלת המרבית שלו. 2.

מכתב של מכירה. מכתב שבו תנסה למכור מוצר גנרי, אינפורמטיבי, ועלות נמוכה של מאוד שימושי עבור העסק הנוכחי או העתידי פרוספקט. כנון'>דניאל טאוב. המכתב הזה צריכה להיכתב בצורה מקצועית, בעקבות מוכחת לכללי שיווק כדי סדר כדי להראות את היתרונות של המוצר כללי אנו מציעים בתחילה נרחב. 3. החומר מעקב. הם הודעות, דיווחים, ידיעונים וכדומה שאנחנו נתפוס את מי הציב את הנתונים שלהם בדף הלכידה. החומר הזה בטח יש את המאפיינים הבאים: ערך חינם עבור הקורא.

הקשורים לענף של MLM או עסקים באינטרנט. רציפים. המצגת שלך יכול להיות בכתב או באמצעות שמע או וידאו הוא בעל חשיבות עליונה שחיברת את ההודעות שלך, תמיד חושבת על איזה מנוי שלך צריך, זה יגרום שאתה שונה, מזו networkers אחרים לתת להם נגיעה של האישיות שלך כמנהיג. בפרק הבא אמשיך מציג את המרכיבים שלושה אחרים שעושים את המערכת העבודה שלך חכם ויעיל. \u0085\u0085\u0085\u0085\u0085. תמשיך.