אין זה סוד כי המכירות של רינגטונים, תמונות, טפטים ומשחקי עבור טלפונים ניידים יש רק בקנה מידה ענק. לדברי מומחים בתחום זה בשנה להרוויח מאות (חושב על זה, מאות) מיליוני דולרים ברוסיה. שאלה הגיונית: "ומה עשיתי? אני לא יכול לפרוץ לתוך העסק הזה? ". אתה יכול גם אתה יכול! איך? המשך לקרוא! כדי למכור מוסיקה וכל דבר אחר אנחנו צריכים שלושה דברים: 1. מנגינות משלך. בדרך כלל MIDI או MMF זה קובץ. 2. מערכת של הזמנת התשלום.

3. האתר או כל פרסום באתר (בטלוויזיה או בעיתון למשל). באופן עקרוני, ס"ק 1 ו -3 הם אפשרי בקלות יחסית. באשר לפריט 2, תצטרך התקשרות עם מפעיל סלולרי, כי הוא נתן לך מספר בן 4 ספרות כדי לקבל SMS, ואת הכסף שקיבל על זה, מתורגם בדרך כלשהי לך. זה כאן כי יש רק מכשול רציני המפעיל בשל להתקשר בחוזה, לשלם סכום נאה, לשכור מתכנתים חכירה שרתים, וזו לא בדיחה (שלא לדבר על העובדה כי ככל הנראה אם ​​אתה בא למשרד של מפעילת הסלולר, עם אחד לא לדבר שאתה לא רוצה כי על מנת להפוך את החוזה, כמובן, דורש מכירות בקנה מידה רציני, אין זה מציאותי עבור טירון).

אז, איך זה יכול להיות? התשובה היא פשוטה: אתה בא להציל את תוכנית השותפים המיישמת הראשון שתי נקודות. 1. השותפים עצמם מספקים את התוכן, כלומר רינגטונים, תמונות ומשחקים. 2. כל רישיון תוכן. באינטרנט גל של מכתבים ממרכזי הייצור מן הדרישה להסיר רינגטונים חינם מאתרים, או לסיים עם הסכם הרישיון. 3. נתמך על ידי שלושה מפעילים עיקריים: ישר, MegFon, MTS, חוכמת, ובמקומות מסוימים (עדיין לא על כולו של רוסיה). החוזה איתם כבר סיכם. עבור אתה יכול למצוא רק במשחק קונים אתה באמת להרוויח. קונים יכולים לעסוק בכל דרך משפטית: אפשר דרך האתר, ואם אין לכם אתר, אז אתה תישלח חומרי פרסום. מכירה של משחק אחד אתה משלם 40 סנט. מכירה של מוזיקה או תמונות – 15 סנט. בואו לספור: נניח שאתה מוכר 5 משחקים ליום, 10 טונים ליום. ואז ההכנסה שלך ליום הוא כלומר 5 * 0,4 + 10 * 0,15 = 3,5 דולר לחודש על 100 $. נקודת התחלה טובה. הכסף יועבר אליכם על ידי WebMoney או cherz בנק (על חשבונך) ואתה יכול גם במזומן או לקנות אותם על תשלום בגין אותו כרטיס או מפות באינטרנט. כל שעליך לעשות הוא להירשם. לחץ על קישור זה להירשם, כל דבר אחר אתה יכול להסביר כמו שאנחנו הולכים.