נכון להיום, כדי להיות בטוח, הבחירה של מיזוג אוויר הוא רחב מאוד. לדוגמה, אחד בלבד של המותג מיצובישי קלטת ליפול מזגנים מפוצלים ומערכות ומערכות פיצול רב ועל כך הלאה. בהמשך לדוגמה, גם אם הקליד משהו מנוע החיפוש כמו מכירת מזגנים במוסקבה, אז בתוצאות החיפוש ימצאו כל מיני חברות מיזוג אוויר – פנסוניק, DAIKIN, LG, Dantex – איך לא ללכת לאיבוד, לא ללכת לאיבוד במגוון כזה עשיר של איזו אפשרות היא בסופו של דבר לבחור שזה יהיה אופטימלי עבור הבית או המשרד לא תמיד ברור. אז לשים קצת מיקוד תשומת לב בנקודות מסוימות כדי להיות בטוח (כלומר, מספר טיפים של המקצוענים): 1. ראשית, יש צורך לקבוע את סוג המזגן, בהתבסס על התכונות של הנחות היסוד שלך, כמו גם את המיקום העתידי של המזגן.

יתר על כן, לקחת בחשבון את המאפיינים הספציפיים של מזגנים, ניתן כבר לזהות את אלה או אפשרויות אחרות. לפחות ידע משוער של יסודות סיווג מזגנים יסייע בכך. רבים מן הכותרות מדברות בעד עצמן. כאן עלינו להבחין בין סוגים של מזגנים: התקנה (מיקום בחדר) – תקרה, קיר, חלון, רצפה, קיר, תקרה, עמודה (טור מסוגו להזכיר, בקיר אפקט הרצפה) ואפילו את הגג, על ידי עיצוב – מקשה אחת (כל המרכיבים של היחידה במקרה אחד) וכן multiblochnye (למעשה, מערכת של התקנה נפרדת של מזגנים, בחוץ – כולל כמה בלוקים של שניים או יותר). עד מונובלוק, בתורו, הם מזגני אוויר ניידים חלון. עד multiblochnym – ערוץ, קיר, קיר,, התקרה קלטת מעטפת של מערכת מפוצלת. כדוגמה, עבור חנויות קטנות או משרדים הטוב ביותר שאנחנו יכולים להמליץ ​​על זה סרט מיצובישי מזגנים או DAIKIN, היחידה מקורה בנויה לתוך התקרה ומספק אוויר אוורור 4 כיוונים.

2. המרכיב החשוב השני בבחירה של מזגנים, זה תכונות תפקודית שלהם, אשר נקבעים על ידי גורמים כגון: רמת הרעש (אפילו מחשב ביתי לא עובד מאוד שקט מאוד, אך בדגמים מסוימים יש כמעט שום ביצועים גרועים יותר), הנוכחות של מסנני אוויר (יכול לכלול במקום בנפרד או, deodorization יינון, ריחות ועוד) אמינות ויעילות של מזגנים (המפיק כאן מדברות בעד עצמן יותר מכל אחד), קלות פעולה עם מיזוג אוויר, תכונות נוספות אחרות (עבור כל יצרן, ושוב מציג אותנו עם משהו חדש). 3. ח'כ סמוטריץ wanted to know more. שלישית (אם כי זה קשור לעתים קרובות על המקום הראשון), את המחיר, אשר תלויה לא רק פרמטרים טכניים, אבל, שוב, כמו היצרן. להבחין בין אינדיקטורים טכניים הראשונה, אשר, כמובן, כדאי לשים לב: זה מרכך כוח, אופן הפעולה שלו (זה עובד עבור קירור וחימום או קירור בלבד – תלוי מודל), פונקציות נוספות שונות (תלוי בדגם). ובכן, תלוי את המוניטין של המותג, וחשוב יותר, על ידי מיקום עצמו בשוק, כמובן, משפיע על עלות. כדוגמה המפורט לעיל, יותר יבחרו מערכות פיצול רב, DAIKIN, במקום 3.2 של מערכת הפיצול של כל המותגים – אתה מוכן ואינדיקטורים טכניים, יוקר היחסי של סוג מסוים של המותג, ואת היעד. אבל זול יותר לא אומר אופטימלית: במקרים מסוימים, התקנת מערכות פיצול רב לא רק הכרחי, אלא גם תפקודית. 4. אי אפשר להתעלם תנאי האחריות (בדרך כלל שנה אחת) ושירות. האחרון מייצג – כל מגוון פעילויות אשר נעשות על מנת להבטיח כי המזגן התקלקל לפני הזמן: זה ציוד אבחון לעתים קרובות באמצעות ציוד יקר מאוד, ניקוי או מניעה עם מיזוג אוויר, אשר דורש מיומנויות מסוימות, ישירות או לאפס את הגדרת מצבי פעולה עונתית נמצא החדר שלך (כולל גודלו אחרים, דברים). הבחירה הימני מזגנים, כמו גם חברת שירות, זה לא רק לספק נוחות אווירה נינוחה – רחוק מזה! הבחירה הרצויה המזגן שלך תספק אווירה תורמת הפנאי (בבית), ועל פעילויות פרודוקטיביים יותר (בעבודה).