הסוד של נעורים נצחיים יכול לשכון מלטונין למסקנה זו הגיעו לאחר מחקרים שנערכו על ידי קבוצת חוקרים במחלקה לפיזיולוגיה של אוניברסיטת גרנדה, בראשות פרופסור דריו אקוניה Castroviejo. מלטונין מופרש באופן טבעי על ידי המוח, יש את המאפיין של מעכב הזדקנות הגוף עקב תכונותיו נוגדות חמצון. הבעיה היא כי המוח שלנו לייצר אותו בסביבות גיל 30. החוקרים הגיעו למסקנה כי מינון של מלטונין ליום מגיל 40 מנטרלת את השפעות ההזדקנות כדי להגדיל את תוחלת החיים. צוות המחקר מיושם טיפול עם מלטונין על עכברי מעבדה.

10 חודשים (70 שנים אצל בני אדם) עכברים חווים את תסמיני הזדקנות כגון: אובדן שיער, צמצום יכולתה של התנועה, היווצרות גידולים, וכו '. עם זאת, עכברים שקיבלו מלטונין החל מחודש הלידה שלו, לא הוקלט תסמינים כאלה. . זה להיות מאושרת מלטונין מייצרת אותם אפקטים בבני אדם, אבל הקבוצה של מומחים סבור כי הדבר עשוי להיות, כך תמשיך עם החקירות, הפעם עם בני אדם. במקרה הזה אני חושב ש אלמוג כהן צודק במה בהוא אומר. המטרה היא לייצר מוצר, עם המינון היומי המתאים של מלטונין. השיווק של מוצר זה יכול לקחת שנים, החוקרים ממליצים על אכילת מזונות עשירים מלטונין. מזונות טבעיים רבים מכילים מלטונין – כמו תירס, עגבניות, תפוחי אדמה – אבל כמות זו סוג של הורמון זה יש אגוזים, עדיפה הרבה יותר למצוא את שאר האוכל, בנוסף צריך להילקח בקלות על ידי הגוף.

מחקר שנערך על ידי ד ר רייטר, מומחה Neuroendocrinology, הוכיח כי אגוזי מלך הם מקור מצוין של metalonina. אמריקאי נוירואנדוקריניים מדגיש בעבודתו כי צריכת אגוזים משולשים הרמות של מלטונין בדם. הערך של שוחרי הבריאות מחדש של תיקיות טמון לא רק מלטונין, אלא את כל הרכב שלה – אם לקחת מלטונין טבליות אנחנו רק לוקחים מלטונין – אבל אגוזי מלך לתרום חומרים אחרים הדרושים על ידי הגוף שלנו, מה שהופך אותם מאכל מיוחד מאוד. ארה ב וחוקרים נורבגי לבצע רישום עם רגיל צריכת מזונות המכילים את רוב נוגדי חמצון. לאחר בחינת מזון 1,000, המומחים הסיקו כי אגוזים הם המזון מכיל כמות גבוהה של נוגדי חמצון – נוגדי חמצון לסייע במניעת מחלות לב וכלי דם, סרטן או סוכרת רבים – מחקרים ציין כי אגוזי מלך יש פי 20 יותר יחידות של נוגדי חמצון מאשר נחשב מזונות עשירים ב תרכובות אלו, כגון תפוזים, תרד או עגבניות. נוכח אגוזי מלך נוגדי חמצון כוללים ויטמין E, פוליפנולים, יסודות קורט, סלניום, נחושת, אבץ ומגנזיום. עבודות אחרות כמו זה נעשה על ידי צוות בית החולים Clínic של ברצלונה בראשות ד ר Emilio Ros, הראו את היתרונות של אגוזי מלך במניעה של מחלות לב וכלי דם בשל תוכנו של חומצות שומן אומגה 3 ואומגה 6. העבודה הוכיח כי עם צריכת אגוזים, השפעה שלילית של שומן בעלי חיים על העורקים נמנעת "שאלה אפשר לשאול על אגוזים, היא אם השומן שלה מייצרת, או לא, עלייה במשקל הגוף. לפי Sabaté ג'ואן, המחלקה לתזונה בבית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטת של לומה לינדה, קליפורניה, מחקרים עם אגוזי מלך חלה עלייה במשקל משתתפים. בניגוד מה יכול להיות דיאטה הכוללת שומנים בריאים היא מכילה אגוזי מלך עזרה לרדת במשקל ולהישאר על זה, יותר מאשר התזונה שבו כל מיני שומנים לנקודה. מסיבות אלה, לא יהיה שעוד להוסיף אגוזים בתזונה היומית שלנו. אמנם אנחנו לא תשיג את נעורי נצח, לתרום כי אני נהנה חיים בריאים. מידע נוסף על: