מחפש מלונות במנדוזה? מחפש מלונות במנדוזה? החלטה. מנדוזה היא היעד הנבחר. לענייננו, שר האוצר הוא הכתובת בשבילך. הסביבה הטבעית פנטסטי הופך אותו יעד אידיאלי עבור חובבי פעילויות בחיק הטבע. נהרות זורמים אינסופית, מהיר, ערוצי נחלים ולגונות לאפשר דייגים חובבים להקדיש את עצמו אל נהר הדייג: סלמון, שפמנון, מצופה, חלקות, כל המינים אשר לבואו של הדייגים כדי לבצע אחת של פרקטיקות ספורט ולשלמות בשפע. מנדוזה מציע גם הערעור מיוחדת כעיר. יש מיוחד בין תערובת קלאסי ומודרני.

חלק של העיר נכנס באופן מלא אל המאה ה-21, עם עסקים, קניות וקניונים. אבל החלק ההיסטורי, עם הבתים המשוחזרים שלו, שלה מוזיאונים ורחובות מרוצפי אבן נראה בערכה של סרט בחר במאה ה-17. הוא שלם, שינוי מפתיע הוא העיר מנדוסה. הגיע הזמן לחיפוש מלונות במנדוזה. מסעות כאלה, אחד האזורים היפים ביותר בעולם מגיע המלון הראשון קו, מקום שבו מתבצעת או ערבות של חווית הנאה האולטימטיבי. יוקרה, פאר, עידון.

Thats מה זה אומר דיפלומטית פארק סוויטות. מלונות במנדוזה, Dimplomatic הוא הטוב ביותר מייצג את הרוח של המלונות באירופה. ישנם אין מלונות נוספים של מנדוזה תוכנן עם טיפול זהה. מהרגע בו הנוסע נכנס ללובי, הוא במבואת מרהיב עם גובה כפול, עם רצפות לחלוטין עוטה שיש, נברשת מרשימה, ייחודי בארץ. סגנון ריהוט, הביאו במיוחד עבור הדיפלומטיים, ופנים משובחים שלו עוטה שיש ועץ, צ'ק-אין כל sumptuousness מנדוזה מלונות אינו יכול להציע. במלון דיפלומטיים יש מטרה לחוויה הנוסעים הוא מרהיב, מתחילתו ועד סופו. לדוגמה, אתה יכול ללכת שלהם פעילויות באוויר הפתוח, אך כשהיא חוזרת, תנועה בריאות וספא, ספא מחכה לכם. גן עדן עבור descontracturarse, להירגע ולתת ידיים מומחה לשים כל שריר במקום. לאחר מכן, הנוסע אתה יכול ללכת לשחות אל בריכת שחייה פנטסטית וסולריום בקומות העליונות. מכאן מרהיבה של הנוף לעיר, יעריכו כפי שקיימת אין מלונות ב מנדוסה שעשויים להיות מוצעים. אין אין מלונות מנדוזה אשר יכול להבטיח את החוויה הכוללת של שביעות רצון שיהיו הנוסע, כפי שעושה הסוויטות פארק דיפלומטית. הצוות שלה מאומנים במיוחד ואירוח, מוכן לסייע לך, כל יום, כל היום בשלוש שפות שונות. ישנם מלונות אחרים במנדוזה יכולים להציע שירות באיכות מעולה כמו דיפלומטית פארק סוויטות, מגדל. Santero מרטין