אמר, שהמניע הוא מהותי הישות האנושית, אולי זו הסיבה למה יועצים לבזבז הרבה מאמץ וכסף לדעת המניעים של העובדים לפגוש אותם וכדי להפעיל את עבודתו מוטיבציה, לכן להיות פרודוקטיבי יותר. רבות דובר מוטיבציה של צוותי ביצועים גבוהים, מרוכז בעיקר על דמותו של המנהיג מי שבו הוא אומר חייב לנוח עם המשקל של המוטיבציה, למרות שאני לא רואה את זה בכלל מוצלח, שכן למרות המנהיג צריך עם מעשיהם לשמש דוגמה, והשאר אינו חופשי מעורבות בתהליך. הוא יודע להיות מנהיג באותו זמן להיות חסיד טוב, כל אחד מאיתנו יש חלק אחריות שווה על המנגנון לתפקד בקיבולת מלאה, לא התנגשות של סגנונות. העלאת תיאוריות קצת לגבי התנהגויות, יודע את זה מול איום, כל אחד יכול לאמץ בתנוחות שונות על פי אופן היותו, מבודד היטב ולא למצב עצמה, לברוח או להתמודד עם איום שגורמת לו להגיב. סוג זה של היסודות משמשים מודרני עם כלים ספציפיים מוטיבציה בארגון קבוצות נותרו ללא דופק חיוני של חייב להיות מעודדים שוב, שכן חבריה צריך גירוי חיצוני חדש אפילו יותר להראות את הטוב ביותר של עצמם.

אולי הרבה יותר אפקטיבי לפי נקודת המבט שלי להתעמק הפנים של חברי הצוותים האלה למשיכת כאילו בצל שכבה על שכבה הכל שמערערת את התפתחות המשאבים שלהם, להגיע זהות כי כל אחד מהם, בסופו של דבר מקבל הארומה מאז שיש עדיין חסרי עלים כל עלי הכותרת של הפרח לא שהוריד את היופי. להיות מוטיבציה גבוהה מ- motu proprio משנה את הנסיבות החיצוניות אנחנו conminen זה גורם לנו להרגיש טוב, שוב יצירת אנדורפינים שגורמים לנו להרגיש מלא ובריא פיזית, מעודד, allowingtheir את היצירתיות שלנו, משטח alineandonuestros אינטרסים לאחרים לחיות את החיים עם אותם ערכי כמונו. ישר את עצמנו, תן לנו גרירה, ואפילו אנשים למשוך אותנו חיים שלילי שטוח או טינה שנפעיל להפחית שלנו נראה שדה וביצועים, מאז אנחנו עדיין קשורות עיגון או רעים זה מאפשר לנו לא ללכת, הפחתת שלנו פוטנציאל הצמיחה והאבולוציה, ולכן במקרה זה של הקבוצה. כאשר אתה מוטיבציה היא הרבה יותר ריאלי לקבל השראה, כמו בחוכמה אמר פאבלו פיקאסו, \"אם זה עדיף המוזה, תפסנו עסוק בעבודה\". העסקה עם פעילויות שאנחנו אוהבים גורם לנו proemployment יוצר תחושה חזקה יותר של אושר, יצירה של סדרה הנדסית של שביעות רצון מהחיים יותר. לפיכך, אנשים קרובים יותר שלילי לגרום לנו מבלי משים להיות מונחה על ידי השליליות שלהם.

לעומת זאת אם, לחץ, ואנחנו משנים את התפיסה שלנו כלפי חיוביות אנו מושכים alinearemos לנו אותו סוג של אנשים. אולי הצהרה כלשהי. זה אומר, \"שהשתנו בתמצית בלבד כאשר אנחנו נותנים יש השלכות זה ממש לא נעשים\". לפיכך, לפני איום פוטנציאלי, הצד החיובי הסר בהנחה את המצב, אז לפעול כובש את המוח במשהו חיובי, במקום לדאוג, למשוך אותנו ב תלונה וטינה, הדבר הטוב ביותר שנוכל לעשות לאחר משתלטים על זה, בוא נתחיל לעבוד עם היחס וכושר כמובן חיובית. וזמן מה טוב יותר מאשר הנוכחי והמשבר אנו חווים שינוי, להיות מודע למצב. כתוב כי \"כל מי שיש לו את הרצון ואת המוטיבציה יש מספיק כדי להיות הגיבור של חייו\", ההחלטה עכשיו יש לך ביד…