רבים, אני מאמין, ידועה העובדה כי רק 10% ממשתמשי האינטרנט הוא המקור העיקרי של מידע מהותי – יוצרי התוכן. שאר היא עוסקת או שכתוב (פרסום מחדש) של החומר הקיים, או העתקה בנאלי אותם. בינתיים, על פי בעלי עסקים רבים באינטרנט, קופירייטינג כסוג של הכנסה לבין האובייקט של העסק להציע סיכויים גדולים. זאת בשל בעיקר חוסר איכות, רלוונטי וייחודי מסוגו של תוכן. כבר ישנם אתרי אינטרנט רבים מתאספים על דפיו של קופירייטרים, מתרגמים מקצועיים, מנהלי אתרים, ו מומחים אחרים בתחום של משאבי תוכן אינטרנט. מסיבה זו, קופירייטינג הוא מאוד אטרקטיבי ומבטיח עסקים. ובכן, כדאי לשקול את הפרספקטיבות אפשרי, שיטות שיטות של מידע עסקי מסוג זה.

מה אני צריך כדי להפעיל אותו? אינטרנט, מחשב – זה הכלי כולו. אוריינות מיומנויות ספציפיות הנדרשת, את היכולת לתקשר ולנהל משא ומתן עם אנשים. עוד יש למצוא להתחיל לפחות פרסום אחד שמושך המחברים. זה די קל לעשות עם מנועי חיפוש ושאילתות בנושא. יתרון גדול אם אתה מוצא בין המשאבים יהיה על אחד או יותר לעניין אותך באופן אישי הנושא. במילים אחרות, להתחיל מידע כזה הוא מסחר רצוי עם הנושאים שבהם אתה פחות או יותר להבין.

ברגע שתמצא את האתרים הרלוונטיים, כי צריך תוכן, אתה צריך לדעת בפירוט את התנאים. יומיים של עבודה (בדרך כלל 1000 תווים, ללא רווחים), תנאי ושיטות תשלום, דרישות (עיצוב מבנה ספציפי, סדר מצגת), בעוד סקירה (במתינות) של החומר. מחבר האינטרנט הממוצע מעריך את עבודתו 5 – $ 10 לכל 1000 תווים. המשאבים הסטטיסטיים ממוצע, ולשלם חומרים יקרים – בתוך 12 – 20 $. האתגר העיקרי הוא כדי למצוא את יכולתו של המחבר לכתוב חומר באיכות ומשאבים, מוכן לקנות אותו. ואז – טריק. באתרים עצמאיים למצוא יכולת של המחבר בנושא שמעניין אותך (או ליתר דיוק המעוניינים האתר בו אתם מתכננים לספק את התוכן). רמת המודעות והמקצועיות של המחבר כל אדם יכול להישפט על ידי בתיק האישי שלו. לכן חשוב לראות את הפרטים פורסם כבר קופירייטר עובד. הערה על חלק כלשהו מאמר, מהי נוכחות והערות על החומר, את מספר קורא, ההערכה של התכנית … שיתוף הפעולה יכול להיות הבאה. הסופר מעוניין שולח לך בנושא תוכנית לפרסום עתידי, כמו גם 1 / 2 – 1 / 3 מתוך הטקסט. לאחר היכרות עם אותה צריך לבדוק את כמות המידע כגון באינטרנט הרלוונטיות שלה. אם הנושא על בפרספקטיבה דעתך – לשאול, כמו האם את המהדורה הנושא של האתר בו אתם מתכננים לפרסם את החומר. אם תאושר, להוציא 1 / 3 – 1 / 4 העלות של החומר, מקבל את כל הטקסט. שליחת מאמר המערכת, אם הכל בסדר – היא תשלם לך – אם לא, לשלוח את המחבר לשיפור. להלן בקצרה את תכנית שלמה של עבודה. במשך הזמן, המספר שלך של עובדים במשרה מלאה יהיה בהכרח להרחיב. כמות של משאבים, מוכן לשתף פעולה איתך ועם מעוניין התוכן – מדי. נושאים אפשר למצוא כמה, כגון ה-IT, השקעה בטכנולוגיה, ברפואה … בנוסף, אתם יכולים לשתף פעולה לא רק עם פרסומים באינטרנט וכתבי עת בדפוס, כלומר, הסיכויים מאוד אטרקטיבי ורבותי של עסקי האינטרנט באזור זה נכון … אבל זה נושא לפרסום הבא. נוח לך תוצאות! של מניסיוני אני יכול לומר לך כי העסק הזה הוא בר קיימא מאוד רווחית.