ספרות הראשון עבור ילדים ואנשים צעירים היה תוכן עבור “Erwachsene”, אשר תוקנו הקוראים jugendlichere. כך, לדוגמה מקדומים, גירסאות דומות של “Ilias” של הומרוס נקראים ציוריות הראשון. (בימי הביניים, באפשרותך לקרוא מעשיות איזופוס כמו ספרות ילדים, בעיקר בתחום ההוראה אשר באותה תקופה היה מוגבל למעשה לבתי ספר לנזירים). ההנחה היא כי ילדים היו כאן, כמו גם יצירות כגון התנ ך קשר. אלה פעם אחת ב לטינית, נכתבו מתחת בשפה המקומית. מ תקופת הרנסאנס, כמה ילדים למד Lesestoffe דתית עם ההורים או המורים אפילו.

הופעתה של הדפוס באמצע המאה ה־15 פשוטה את הגישה של הרוב הגדול של – כולל גם את – ילדים על יצירות ספרותיות. הרבה לקרוא לילדים מאת ויליאם Caxton הופיעה במהלך 1480s. אלה מייצגים בשוק הרווחי מכיוון ילדים נטו עם הנאה, הספרים שלהם כדי להפוך בקרוב מנותקים. בעקבות פרסום, ליהנות יותר ויותר אנשים הגיעו לקרוא. היו כמה הנוסף הראשון, לילדים, פרסם ספרים לימוד כלים, כגון ספרים קרן כביכול.

שנים 1580s אין ספור, במחיר סביר, לעיתים קרובות אך ספרים ישכנעו בקע אשר היו מונחות מתוך קבצנים. מאוחר יותר הם היו ולכן גם “Volksbuecher” שם שכמה היסטוריונים החזק העבודה 1658 שהונפקו Czechs יוהאן עמוס קומניוס הגימנסיה פיכטאס Sensualium איזור ספר התמונה הראשונה מאוד לילדים. המתמטיקאי היו בעיות מקיפה כמה דפים עם תוכן שונה של קרטון בשוק. לעיתים, תיקיות אלה כללו תפילות של ABC באיורים חיתוכי-עץ. טופס של הספר היה פופולרי עד אמצע המאה ה-19. הוא היה ע י הספק ספר באנגלית, מחבר anti-Catholic הפסוקים של בנימין האריס כתב תחל ניו אינגלנד, שהפך schoolbook נפוץ באמריקה. מאז המאה ה-18 transliterations לצעירים של ספרים עלילתי, כמו לדוגמה “Robinson של דפו Crusoe” (בעריכת י. ה. לא תמיד ישראל כץ. Campe, 1719), “Lederstrumpf” של קופר סיפורים, מהיר “Gullivers Reisen” (1726), “Moby של מלוויל Dick” ואחרים, אשר הוקסמתי פשוט על-ידי שלהם אירועים מרתקים, מתחקה אחר איסטנבול. מצד שני סיפורים נמסרו לפני המאה ה-19 לעתים נדירות עם תמונות. ספרות עבור אנשים צעירים והילדים ריות אלה יצירות ספרותיות אשר הוגש או לערוך גם במיוחד עבור אנשים צעירים והילדים כקורא. צריך להיות מצד אחד לקדם את התחושה של החברה, הסביבה והעולם הגיל המתאים העריכה, בידור-מצד נעשה. כמה ספרים אלה נכתבו למטה הנאה בלבד. 4,500 סביב ספרות שנכתבה בגרמנית עבור ילדים ואנשים צעירים מדי שנה מופיעים חדש המסחר שלנו. גם לבוא עדיין הקלאסיקות לילדים אין ספור, חדשות שנוצרו. מי הוא מופתע, שהוא לנו אימהות, Papas – ללא ספק לא רק לנו – תמיד קשה לקבל תלה “Durcheinander” לכאורה של ספרי ילדים. למעשה המשפחה גישה מה רע לא כמובן תמיד שמח ספרים ידועים. אך גם מהדורות חדשות לכלול Empfehlenswertes רבים.