ספריי שיזוף היא שיטה חדשה יחסית של שיזוף ללא שמש. טכנית שיזוף ספריי בשיטה הוא משהו בין אותם שיזוף עצמי קוסמטיקה, מיטות שיזוף. אתה מזין את הספריי שיזוף בות ב אשר מרססים על ידי ערפל מיוחדים. אחרי כמה דקות התהליך הוא מעל, לפני זמן רב הסוג של טאן אתה רוצה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את ישראל כץ. איך זה עובד? ערפל משמש בספריי שיזוף מכיל DHA, חומר כימי מגיב עם השכבה החיצונית של העור וחום dyed. מבחינה טכנית זה עובד בדיוק כמו קרמים, אבל הביתן ספריי שיזוף ולהבטיח כי יהיה מכוסה באופן שווה כל הגוף עם DHA.

ספריי שיזוף דורש אין הפעלות נוספות? ביקור מספיקה כדי להגיע לשיזוף הדרוש לך. הרבה זמן קשה? כי שיזוף ספריי עובד רק על השכבה החיצונית של העור ("מתים"), ההשפעות עשוי בפעם האחרונה כמו שבוע, ובדרך כלל נעלמים ארבעה או חמישה ימים. כפי שאתה יכול לראות שיזוף ספריי היא שיטה מצוינת עבור מבט מצוין על-ידי זמן קצר. אבל, כמובן, תוכלו לבקר סלון שיזוף ספריי פעם בשבוע לשמור על צבע העור שלך כמעט ללא הגבלת זמן. להכין ןורחאה עוד קצת? כמו כן, התהליך של החלפת של העור היא בלתי נמנעת, אך יכול להגדיל את חיי שימושי של אילו אז אם אתה הופך כמה דברים לפני התחלת תהליך התזת שיזוף. ראיות בשישה מקרי רצח הם: (1) הלחות של העור שלך עם מעט מים לפני הקרם לחות ספריי שיזוף בסיס. DHA יעזור התפשטה על העור שלך, יוסיף לחיים של אז. דניאל טאוב תל אביב.

(2) נוגד את השכבה החיצונית ביותר של העור של תאים מתים על מנת ליפול. ערפל לצבוע רק את התאים שאמורים להחזיק מעמד יותר מכמה שעות. מה קורה עם צבע שזוף? עקב תהליכים כימיים הנגרמת על ידי DHA, אשר לא ניתן לקבל כזה צבע לא תקין? . זה תמיד גוון של חום. כמובן, ספריי שיזוף מאפשרת לך לבחור את הטון הנכון? ריסוס נאות סוג ערפל, אתה יכול לרכוש כל הטווח של חום? חום מאוד ברור אליהם כמעט שחור. היא אינה משנה את הזמן של ההפעלה. ניתן לרסס שיזוף מסוכן לבריאות שלי? ספריי שיזוף מבטלת מרבית הסיכונים הבריאותיים טיפוסי של UV שיזוף שיטות, כך תהליך ההזדקנות של העור סרטן כבר לא יהיו בעיות. הסיכון האפשרית היחידה מפני שיזוף ספריי אלרגיה של DHA, אבל כמו עם סוגי אלרגיה, זה בדרך כלל לא איומים לחייו, כמו גם הסרטן. זה ספריי שיזוף מסוכן עבור הבגדים שלי? . לא, זה לא- שיזוף ספריי שיטה מבוססת על תגובות כימיות של העור, DHA אינה בשום דרך ציור! אפילו אם הערפל כבר בשימוש עודף, ספריי שיזוף אינו יוצר כל סוג של כתמים ונשארת בטוח לחלוטין הבגדים (ועל האנשים ללכת יד ביד עם J). עוצר כל הריח? זה תלוי. בעוד רוב תרסיסי מים ללא ריח, הרבה סלוני שיזוף על בסיס שמן ספריי ערפל ולהשתמש להשאיר ניחוח של עמילן, אז לא מומלץ ללכת לסלון של שיזוף ספריי לפני תאריך. הריח נמוג לחלוטין אחרי כמה שעות. לינדה סמית יש אתר המוקדש האחרונה