"הצעד הראשון חיוני כדי לקבל את הדברים שאתה רוצה בחיים הוא זה: להחליט מה אתה רוצה."-בן שטיין בסוף כל החורף מזג האוויר החמים ואת הגישה השמש, אני מודע מאוד איפה אני ניתן לבלות את הזמן שלי. החוצה רחוק ככל האפשר! אני מאמין כי שינוי עונות השנה הוא זמן טוב כדי להעריך מחדש את חיינו, באזורים מה היינו רוצים לשנות. אחרי הכל, אם אתה לא יודע מה אתה רוצה, זה בלתי אפשרי להשיג את זה. נא לקחת רגע כדי להעריך את איכות חייהם. האם ידוע לך מה שאתה רוצה בחיים זה עד הזמן שלהם הסתיימה? לפי הצעתו של חבר טוב, התיישבתי, כתב לאחרונה רשימת סדר העדיפויות האישי שלי. זה היה ניסיון פתוח ושימושי מאוד.

פעם יכולתי לראות בבירור (על נייר!) האמת שלי, סדר עדיפויות אישי כי זה היה ברור כי ניתן לבצע שינויים קטנים באופן מלא יותר לחיות את חיי כפי שאני רוצה. זוהי חוויה מאוד מוטיבציה שהותירה אותי לחלוטין "חי". חשיבה חייו המקצועיים, מהו סדר העדיפויות שלך? זה אפשרי כי ברצונך המבצע, תפקידו של החלומות שלך או במשרד פינה. חשוב יש יעדים ברורים, אבל אתה גם צריך תוכנית לך שם. כשרואים האפשרויות בכל יום, שאל את עצמך אם אתה מסייע להתקדם לעבר העתיד או לא. לאחר שזיהית את הפעולות אשר הם ובחרדות לך, זה קל לתת להם ללכת. באפשרותך להתחיל להתמקד החלטות במקום הם עולים בקנה אחד עם חזון מקצועי, תוכנית לצמיחה שלך.

ניתן לנצל הזדמנות זו כדי להפעיל את גידול חדש. ליצור כמה תוכניות בונה איכות החיים ופיתוח מקצועי. מי יודע מה חייו היה נראה בזמן זה של השנה מגיע! דירדרה Maigread McEachern הוא מאמן אישי אשר מסייעת ללקוחותיה חוויה שמחה יותר בחייהם. באפשרותך לפנות דירדרה לייעוץ ראשוני חינם ב- 207-439-4280 או סימן עד לקבלת ידיעון חודשי החינם שלך ב-