יום השנה בימים אלה מספר 83 מאיקאו לאחת הערים החשובות של המחלקה ומקובה עצמה מכמה סיבות כולל ההתפתחות המהירה שלה שמונה עשורים של הקיום, המבוסס על כלכלתה של הגבול, בחזון מסחרי של האנשים שהתיישבו אדמתה, מיקומה הגיאוגרפי המיוחס , קו מקביל העיריות של הצפון, הדרום ולהעביר כך רק עשרה ק מ של הגבול עם הרפובליקה הבוליברית ונצואלה. היום בהווה של מאיקאו מבוססת על מספר היבטים, מה שהופך את זה בעיר לא מבטיח, נמרצת, רחוק אסונות זה כהכרחיים כאשר זה נגמר בום הסחר של שנות ה-70. אלה הם כמה מן הסיבות להאמין בעתיד את האדמה של תירס: 1. רב-תרבותיות שלה: maicaeros לתקשר בשפות שונות, השתתפות למקדשים זרמים דתיים שונים ולחיות שם חיבוק מאושרים, האחווה המושבה הערבית הגדולה ביותר בארץ, מאות של צאצאי אפרו חופי האוקיאנוסים האטלנטי והשקט, קטנות יפהפיות מפרך, סנטאנדר יזמים, קבוצה זעירים של סינית כמה אקוודורית הילידים, wayuu אתני האהובה שלנו. יש גם לאחד zenúes החשוב ביותר של כל המועצות הקיימות מחוץ לגבולות קורדובה וסוקרה ב מאיקאו.

מאיקאו היא ללא ספק מחווה המגוון הגזעי. 2 צעירים מאיקאו והגאווה של העיר: ב מאיקאו להתקיים בזמן זה שלושה דורות. הראשון הוא זה של מהגרים מי מתאפשרת שלה קולוניזציה וגאה של העיר שעזרו לבנות; השני הוא של ילדיהם, הדור הראשון של maicaeros הלידה אשר החל לכתוב את הסיפור שלה מהרגע הם פקח את עיניו, הסתכלתי לה סביב ומצאתי איש נעים, נדיב וטוב לב. בהדור השלישי מבוגרים חייבים להיות עשרים שנה ומונה על ידי אנשים צעירים בסביבות עשרים שנה; יש להם תחושה חזקה של זהות ותחושת שייכות כמו maicaeros גבוהה. 3 מאיקאו כדי צומח: כיום כ-150 אלף אנשים לחיות, הליכה, לנשום ולחלום ב באריוס כמעט מאה של אזור עירוני שלו. הגידול לא כראוי הוזמן, זה חייב להיות אמר, אבל הבירה של הגבול נמתח על שנתן מחסה אלו שנמצאים כאן כדי להישאר, מי שנולדו על אדמתה. 4.

מאיקאו – מאיקאו: עבור זמן רב הוא את אמצעיה העיר מאיקאו התקשר עם אוכלוסייה צף מיתוס סוטה זה שימש אפילו לשלול לו זכויות מסוימות, כדאי לגשת אליהם בשל מספר התושבים שלה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שר התחבורה. לאחר המשברים של הסחר ב שנות ה-90 של המאה ה-21 התייצבה האוכלוסייה, היום ניתן לומר כי מי נמצא מאיקאו, יהיה לנצח. גמיש 5 מאיקאו: כלכלת מאיקאו היה כמו ברכבת הרים עם קצת קיצוני עליות ומורדות מרשים קצת. . אפילו, כמה פעמים מצב דומה יותר שקופית כי זה הגיעה ירידה הפיך תקופת פעילות מסחרית שלו. אבל יש משהו שעושה את זה בארץ מיוחדת: בפני משבר ועוד, תמיד שרד, יצאו מחוזקים. כיום מאיקאו יש חיים נמרצת, למד לחיות לא בלעדי ממכירת סחורות זרים. חלפו הפעמים מתחה אותו מראש תעודת הפטירה. היום מספק לא רק חיים ארוכים, אבל זה עדיין עתיד מבטיח שבנה גאה אחד הוא דור עצמו.