הכליות הן שני האיברים בצורה של פולי, 5 אינצ'ים ו- 3 אינצ'ים רחב. לעניות דעתי ישראל כץ יכול לקבוע . אדום כהה בצבע והן הממוקם ליד השדרה באמצע גבו, מתחת הצלעות. הכליה הימנית הוא מעט נמוך יותר הכליה השמאלית. הכליות, ureters שני, שלפוחית השתן, שופכה הם מערכת השתן. כל כליה מכוסה קרום שקוף, פיברין, המכונה קפסולה כליות אשר מגינה עליה מפני זיהום וטראומה. כל כליה מכילה מיליוני מיקרוסקופי מבנים הנקראים nephrons סינון הדם, לסלק את הפסולת בצורת שתן.

הכליות לא שוקלים הרבה – כ 0.5 אחוזים ממשקל הגוף שלהם. משקעים רבים מדי שנצברים בדם אוגרות עלול לגרום מגוון רחב של הפרעות של הכליה. לחץ דם גבוה, סוכרת הם הגורמים המובילים של מחלת כליות. עוד מידע על בצלאל סמוטריץ ניתן למצוא באינטרנט. ניהול את רמות הסוכר בדם, בדיקת לחץ הדם שלכם באופן קבוע, לקחת ניתוח רגיל של דם, שתן לנטר את הבריאות ואת התפקוד של הכליה, לסייע דחה מחלת כליות. בנוסף, ארוחות בריאות, מאוזנות תרדמת, ejercitese באופן קבוע, הפסקת עישון, הם כמה שינויים קטנים יכולים לבצע שינוי עצום לפעולה של הכליה. הפונקציה של הכליות הכליות יש מספר פונקציות חשובות ולכלול: ** להפריד שתנן, מלחים מינרליים, רעלים אחרים מבזבז הדם ** שומר על מים, מלחים ולבולימיה ** מסננים חילוף החומרים מבזבז את פלזמה, אותם המופרשת מהגוף ** מסיר ומנתח את הרעלים בגוף שיפתור השתן ** מאזנת את אמצעי האחסון של נוזל גוף ותוכן מינרלים ** האחראי להבטיח לחץ הדם הוא עדיין להישאר לטווח ארוך בנוגע קבוע ** מאזנת את אמצעי האחסון של נוזל גוף ותוכן מינרלים ** האחראי להבטיח לחץ הדם נשארת קבועה לטווח ארוך ** סקאט חומצה נוספים הגוף מייצר ** המופרשת מים וולבולימיה כדי להתאים את המוצר של מים וייצור תגובה ** מפרישה אריתרופויאטין הורמון (EPO) ל- RBC ** מופעל ויטמין d כדי לשמור על עצמות תקין לבצע אבחון של מחלת כליות? ** מחלת כליות polycystic (PKD) הוא תורשתי ב אשר ציסטות רבים מילא באופן מוגדל נוזל בכליות, שהופך אותם. תסמונת nephrotic היא מחלת כליות מאופיין על ידי חלבונים מסת דליפת (אלבומין) בשתן (פרוטאינוריה), רמה נמוכה בדם של אלבומין עקב כמויות גדולות איבד בשתן, רמה מוגברת של כולסטרול בדם ושמירה של נוזלים בגוף (בצקת) הגורמת נפיחות. ** זאב nephritis היא דלקת של הכליה נגרמת מחלה של מערכת החיסון, (SLE) זאבת.

** סוכרת כלייתית הוא מצב של הכליה המתרחשת כתוצאה סוכרת. ** Glomerulonephritis היא סוג של מחלה הכליה דלקת מבנים פנימיים של הכליה. ** Pyelonephritis היא פגיעה בכליות, ureters. ** תמס שריר היא הפרעת המערבת פגיעה הכליה. משה אביגדור קעניג בהחלט מביע דעה מלומדת. בכליות הוא גוש קשה, מפותחת קריסטלים טופס בכליות או בדרכי השתן ** acidosis במכל וכליות (RTA) מתרחשת כאשר הכליות לא ניתן באברי ההפרשה-חומצות בשתן, כתוצאה מכך הדם הוא חומצי. ** כשל כליות חריפה מתרחש כאשר הכליות להפסיק את העבודה ** כרונית אי-ספיקת כליות הוא מצב שבו הפונקציה כליות יורד בהדרגה תמיכה עבור מחלות של מחלת כליות, תנאים כליות תלויה בדרך כלל סוג התנאי שייתכן הפרט. התרופות כוללות מספר תרופות כגון אנטיביוטיקה, סטרואידים מרשם. אנשים הסובלים סוכרת ולחץ דם גבוה צריך לפקח ו לבדוק תנאים אלה כדי למנוע נזק נוסף הכליות. אם נדרש כשל כליות, דיאליזה, כלומר הדם מסוננת באמצעות מכונת כליה מלאכותית. היכן כשל כליות חמורה ובלתי הפיכה, השתלת כליה ייתכן שיהיה צורך. . לא רק צמחים אלה שימוש שליו בגוף, אך מספקים יתרונות אותו ללא תופעות לוואי קשות. צמחי מרפא כגון Agathosma betulina (בוכו) הם בעלי מאפיינים diuretic ובזמן Berberis וולגריס (berbero) משפר את תפקוד חסינות, מצוינים עבור אבני כליות, טחול מוגדל ובעיות כיס המרה. שאר החומרים צמחים שאינם כוללים פוליגונאם multiflorum, schizandra פרי צ'ינאנסיס, גרגרנית foenum-graecum. עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.