למד במאמר זה כיצד לקבל מוצלח המשבר. קודם כל, גישה חיובית תמיד. אולי חושב אודות גישה חיובית יכול להיות טיפש או להיות ביטוי מאוד manoseada. להיות גם מניע לך ליצור הרעיונות הטובים ביותר, את המיטב לך. גישה חיובית משמשת כל דבר, אפילו מסייע לך לשחזר בתקופת postoperative, שכן היא מייצרת endorphins ומגביר את ההגנות. דמיינו את כלי השירות נהדר הכולל, היא כאילו ויטמינים produjeses. המשבר במילה הסינית מוגדר על-ידי סמל של ג'י וויי כלומר סכנה והזדמנות.

מול המשבר אתגר. בדוק את המצב החדש הזה מנקודת המבט של השינוי של אלה הרגעים הקשים הזדמנות עבור חידוש, חיזוק של העסק שלך. זהו השלב של חידוד לכבשה, לפתח את היצירתיות שלך כדי להפוך את המשבר ברכה. הזדמנות להראות כי אירועים רעים להביא דברים buenasa אשר היה תחילה הרע. ניתן לשאול את עצמך, במצב הנוכחי שלך כיצד באפשרותך לנצל את היתרונות? המשבר עבור התקדמות מה לעשות?כיצד באפשרותך למקד את המוצרים או השירותים לקהל כך נמצא בשפל הכלכלי שלך?.

איזה ערך מוסף באפשרותך לתת?. מה ניתן לעשות זאת הפעם להיות פרודוקטיבי? לפתח את היצירתיות שלך, להתאים לנסיבות החדשות, להתאמץ לשבת ליצירת רעיונות חדשים כדי להגדיל את העסק שלך בתקופה זו שבה המיתון מעיכת לנו. מתחיל לשאול שאלות שהציע בפיסקה הקודמת. דוגמה ליצירתיות המשבר: המותג המפורסם של מכוניות לקחה קידום שבה רכישת מכונית לתת לך האבטלה של ביטוח (זהו רעיון נהדר כך אנשים נקראים לקנות). Zabaletaa אנה של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של של,, empresariaa€a a€œla מאמן אודות המחבר: אנה זאבאלטה, a€œla empresariaa€ מאמן, מלמד טכניקות כדי לקבל יותר לעסק שלך, בחיים האישיים שלך. אם ברצונך להקדיש זמן לעסק שלך, תוכל ליהנות המשפחה שלך, למצות את כל דבר שבו חברות, מבקר כעת כדי לקבל עצות חינם נוספות.