מרוקו, המדינה יותר ממערב המגרב, גם יותר האקזוטי, היא שם, רק זריקת אבן מאירופה. רשת נרחבת של הכבישים המהירים להתחבר לשום מקום ביבשת הפסוק הזה הימי קטן זה פותח את תיבת הפלאים. לפעמים אמיתי, נערבב האקזוטיות. הקסם של עולם על קווים של מסורת שמגיע מתרבות מוזר בשביל מי אנחנו באים מהצפון. משרד הביטחון בהחלט מביע דעה מלומדת. סתירה פנימית המערבים את ניסיונות מודרניזציה. Esplendidos נופים שלו, מגוונת פי תושביה, כמו מי נתן טופס. ערים, עיירות, כפרים. נפלאותיו של האסלאם, יחד עם אוכלוסיות זעירים ברמת מינימום של קיום.

פסיפס אנושי אשר נשאר צמוד על ידי עצמו קרקס של איזון. ברבר, הערבי, ישויות שמקורן בכל האזור הים תיכוני זה פעם ב לזמן מה, באו לכאן. ולא נשאר כאן. האוניברסיטה הראשונה העולם ושל אנשים אף פעם לא ראיתי מסמך בכתב. הרי, הערוצים, נהרות, חופים המדבר, חול, אבן, אינסופית, סוער, שקטים, שלג, כובש שמש. והכל בשטח קל לטפל, במשטח במחירים סבירים, אנושי.

אבל לגלות את שמרוקו, המלכותי מרוקו, לא קל. כפי שקורה כמעט תמיד: הנוסע שהנחית את האשליות שלהם בארץ, עושה כל כך טוב באמצעות טיול מאורגן, גם סולו, אבל תמיד הנוראית של גילוי, תמיד נישא מן רעיונות של אחרים, תמונות אקטואלי, ומאפשר מעט מקום לדמיון. מרוקו דורש מסירות, מאמץ, היציאה היא מזה קונבנציונאלי, להבין אותה, את תאהבי את זה, פשוט לזהות את הקסם המכיל. ומכאן המכונית. כי ישנם מקומות, סביבות, מצבים, כי רק הם נגיש מן החופש המוענקת כדי לנווט בעצמם. אם הרכב הזה יכול להעביר אותנו מעבר למגבלות שהוטלו על ידי האספלט, נגיע את מלוא האפשרות היחידה לדעת מה אחרים יהיו רק לנחש.