מה שאתה צריך לדעת כדי במהירות, גם למכור את המכונית במהירות, גם כדי למכור את המכונית, זה ביסודיות ינוקו לשהותם בו. היום נתמקד הרכב לפני מכירה. מהות אשר היא המסקנה הלוגית של עבודות כל "כביסה". כל מכונית במוקדם או במאוחר תצטרך למכור. ולא משנה איך זה היה לב יפה חבר מקבילה בערבות בשבילו (בניגוד לדעתם של בעיית אי התאימות של כסף, חברים) אני רוצה כמה שיותר. .

זה מכונית למכור בסתיו. ראשית, אלו שהחליטו להביא בדיוק את המכונית, מנסים לקנות "המכון" מזג אוויר קר. שנית, את האביב הבא לפיו שיא קונה פעילות, הישנה מכונה לשנה אחת, ובכך יאבד בערכו. באופן כללי, משיכה עם פרידה היא לא שווה את זה. רק המכונית הראשונה יומרו הסדר. פסיכולוגים אומרים: הרושם הראשוני של מפגשים עם בני אדם וטפסים עוד יותר את הרעיון של זה.

המקצועי avtoprodavcy הוסיף המשפט "אהבה ממבט ראשון" חל בעת בחירת חברה מקבילה. אבל לגרום לקונה רק פחית הרגשה נהדרת המכונית שבה הכל בסדר: גוף, פנים ואת המנוע. גוף רוב מכשירי מכר "מראה". מפני שריטות וצ'יפס על הגב צריך לחסל כמה שיותר רחוק. זה עושה זאת על ידי טיפול הרכב הגוף שעווה הטון, אשר, יתר על כן, תוסיף ציפוי לכה הברק מוכתם. ולהיות בטוח לתקן כל הגוף פגמים-זה מחשב ישן עבורך, ועבור קונה חדש. מי יקנה החדש המכונית מקומט עם כנף או הדלת?! שטיפת מנוע היא הטובה ביותר להצליח. התצפיות מסובך סגל: "שטף, ואז היה צריך לשטוף!"-תשובה בעייתית לא פחות: "אין לי מה להסתיר-הלך כדי לאבחן!" ואילו טיפות קטנות על המנוע בתוקף, לשמחתם של הקונה הם בבירור לא. בכל סלון בסלון הנקייה מאבד לחלוטין. להחזיר הצבע המקורי של ריפוד, כדי להיפטר הריח אפשרי רק עם באמצעות ניקוי יבש של הבקתה. שווה זה לא יקר מאוד, נותן תוצאות מצוינות. עם זאת, אם המחשב הוא מלוכלך מאוד בפנים, להיות מוכנים כי תצטרך לחזור על הפעולה. אל תשכח תא המטען. Pristine נקי ריפוד ואת גלגל רזרבי של גומי שחור באותה מידה כמו הקונים. טריוויה חשוב של כל avtoprodavca מקצועי שם הם זוג של סיפורים על איך הקונה סירבו לרכוש מכוניות ברגע האחרון. כמו שגילינו, רוב הריגוש פתאומי היה מחובר עם הדברים כי אפילו את הסוחרים היו לא שם לב: 1) עישון סיגריות או מאפרה עם הסיגריה נוגחת המעשנים אפילו מעצבן: מי העז לעשן במכונית שלי? " 2) מדבקות ועוד קישוטים בסלון הוא בהחלט לא גרוש מיום הגשת מכונית חדשה. 3) חומרי טעם. אתה אוהב את הריח של מלפפון פראי, אבל אם הקונה הוא אישה, עדיף להשאיר את "בואש" הביתה. יצורים, יותר דק לחוש את הריחות, נשים ברוח לא סובל שווא הטעמים, כמו גם ניחוחות, אם הם לא באים מן קוסמטיקה שלהם. 4) כהה הפשיטה על אור עור מושבים מעלה שאלות על כמה אנשים, כמה זמן אתה כאן ישב. מכבי נתניה has many thoughts on the issue. כפי המנהג, לא תמיד להסיר אפילו באמצעות שירותי ניקוי יבש וכביסה. 5) לא מדויק רכיבה במהלך הפגנה המכונית יכול לאכלס ספקות כל יחידות בריאות, יחידות של המכונית. "אם אתה לא כבר נפלו, כך לקרוס בעתיד הקרוב" אומנות מצגת הצג המכונית עדיף ביום נפלא בחוץ עם תנועה בעוצמה קטנה. ביום קר להתיר רושם ראשוני טוב הנובעים הלקוח, הייתה תחושה של חמימות. לא לבצע הדגמה בחצר ביתו. ראשית, בין אלה המבקשים לקחת מבט מקרוב אל המכונית עשוי להיות avtovory מי יודע איפה יש מכונה, אופציונלי. שנית, אתה יכול למשוך תשומת לב, בני בליעל מקומיים, על אילו ההכנסות מהשלל למכירה כמות-טעים. לשאול את הלקוח: איזו מכונה היה לו, למה הוא בחר שלך? ודא כי הצג הכל "צ'יפס" של המכונית שלך: די להפעיל אורות מידות, קסנון לאור אור האורות, מקלט השלט על הכידון-מעריץ את הנוחות של פונקציה זו. ודבר אחרון: על פרידה כל כך נפלא ברכב אתה חייב הקונה חייב להיות דירה חדשה מסוג סיבה ממש טובה או רכב לרכוש מותג יוקרתי יותר. האבחנה היא אגב, קונים אוטומטי מקובע יותר ויותר על האבחון חביב . לא. ולאחר מכן נסה להפיל את המחיר עבור כל חולשה שהתגלו. . תתכונן ולעמוד על שלו. כי אבחון עבור הקונה ביטוח-גדול מ השקעות גדולות ולא מתוכנן במכונית. פגמים יחיד מותר, אבל אם מתברר כי אתה חייב לחזר דרך polpodveski, ואז לזרוק את המחיר. אולי אפילו העולה על עלות התיקון. . כי זה לא ידוע כמה זמן יאבדו הקונה.