בזמנים של בדידות, נטישה, או מוות של אהוב, כמה אנשים מרגישים החיים שמת איתם, מאמין כי הם אף פעם לא מתגברים על הכאב הזה, כי הדבר הטוב ביותר שיכול לקרות הוא למות. לפני הקרע, נטישה או מוות של מישהו מיוחד, יש צורך הזרוע הוא בעל ערך, להחזיר השליטה של חיינו ותמצא את זה יפה בזמן הסבל. לסבור, כי אנשים צריכים לאהוב אחרים כפי שהם, ולא רק מה שהוא יכול להציע. התברר כי לכל אדם יש את הזכות של האם לסבול או כאב למי אתה מקיף, מי באמת ראוי דמעותינו, תמנע לבכות. חבר אמיתי הוא מי לוקח את היד, הלב, ולמה בתקופה של משבר. בעיתון כתוב ש הוט הוא זה שבקיא בנושא. להבין כי הגרועה ביותר של להחזיק למישהו, הוא להיות לצד שלך ואני יודעת כי לא זה יכול להיות. מלהעביר את הזמן עם מישהו שהוא לא מוכן להיות עם אחד.

תפסיקי לבכות. כי הדברים הסתיימו, לחייך, כי זה היה אולי הדבר הכי טוב שיכול לקרות. להבין כי תמיד יהיו אנשים שרוצים לפגוע באחרים, אשר עדיף לסמוך על עצמו, ההחלטות המתאימות. העשייה היא על ידי לתת אותה הכי טוב של עצמו, להיות אדם טוב יותר, כל יום לעשות הוא יודע מי הוא באמת. להשאיר את ממהרת, את הרצון, את הייסורים, זה ייאוש לפני שדברים לא לקרות, זה הכי טוב בחיים קורה פחות צפוי, דברים כאלה קורים מאת מכל סיבה שהיא, חשוב לזהות את הסיבות האלה, לזהות שגיאות שבוצעו, יש ברור סוג חיים הוא רוצה לשאת אותם משאבים זה צריך להגיע אליהם מטרות, הסוג של אדם הוא רוצה לבחור. לא צריך לשכוח אמונה דיוס, החזק מעמד זה הוא, מאפשר את האמון הגבוהה ביותר בעתיד, תורם לחוש כי הכול עוד אפשרי, של היד עם זה אמונה הוא התקווה, בשביל לגרש אותה ספק, לתת מקום של הפוזיטיביזם, אושר, ביטחון ואהבה. אהבה הופכת מתנת החיים היקרות ביותר, נדיב, אכפת, מעניק משמעות החיים, משפחה וחברים.

לא היא צריכה לגמד אותם רגשות ורעיונות של אותם אחרים, הפוך בצד שככה זה מרגיש או הוא מאמין, יש להציג את זה e טוב חשוב לטפח את החלומות, שואפים להשיג אותם. האושר טמון לא לעולם לא סובלים, מבוססת על היכולת להתגבר על מצוקות, כדי למצוא את החיובי בתוך הכאב, לתת ערך החיים בעיצומה של מוות. ההצלחה האישית, בזכות זה להגיע אותם דברים באופן כנה, ללא חשש זה קשה, את התרמית או את הבדידות. הדגימות מסלולים החיים לעיתים קרובות פירש, יש צורך לקחת את הזמן כדי להכירם, לנתח אותם וללמוד מהן. לתת ערך דברים, אנשים ומצבים. להפוך העולם למקום טוב יותר כדי לתרום אושר ויציבות המשפחה, לתרום הצמיחה של החברה שלנו, השכונה, קבוצות עבודה. זוכר דברים קטנים לשפר את החיים, פרטים אשר מזינים את הנשמה, להעשיר את הרוח, מזהה את המשמעות האמיתית של החיים ואת הערך של אלה אשר סובבים אותנו, בסופו של דבר אנחנו מבינים למה לחיות במקום לחיות בלבד, ללא סיבה, או אופק להנחות את העשייה שלנו, הרגשות שלנו, שלנו דרכם בחיים. לא לבזבז את החיים שלא לצורך, להעריך את הדברים לא כל כך טוב, וטוב לאנשים שיש לעבור לצד שלנו, אשר איבדו, של tenermos הכל, משהו חדש וטוב ללמוד. אנו מכירים את היכולות ואת הישגים שנעשו על ידי אחרים, גם להם יש את הזכות זיהוי של המאמץ שלהם, תן הצידה הקנאה, אסטו רק מוביל בדידות ומרירות. Maritza מצוות תקיפה לופס, פסיכולוג, בעל טור בעיתון של Huila, אדם מעוניין לקידום אורח חיים בריא, כבוד האדם, ערכים, המשפחה, לחזק את הקשר הרגשי בין הורים וילדים.