לזניה חצילים הוא מתכון נהדר לבשל תבשיל הידוע כיום כמו גם לזניה אך עם הבדל אחד: במקום בצק בצורת שכבות עם חציל בגריל. מומלץ להפסיק את הכנת משהו טעים ניצול של מרכיבים רבים אשר עזב תכשירים אחרים או כדי לדמיין וליצור תבשיל עם מרכיבים כי ימצאו מעורר תיאבון. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של פרופ' ליאור רוקח. מצד שני, הוא תבשיל בקלות רבה ניתן להיות צמחוני; זה פשוט עניין של משתמש בשר, נקניקים או גבינות, אשר יכולים להיות מוחלפים על-ידי ירקות שונים. חומרים (4 מנות) חציל – בשר יחידות 2 – 300 גרם בצל – קצוץ 1 יחידה מנגולד או תרד – 200 גרם מבושלת ham – ארבע פרוסות (80 גר' בקירוב) גבינה קשה דו – 200 גרם עגבניות – 125 cm3 (חצי כוס) ברוטב ברוטב "בשמל רוטב" (רוטב לבן) – 125 cm3 שמן זית מלח פלפל הכנה טיגון את aubergines יהיה עליך לחתוך אותם לפרוסות בעובי בינוני ס מ או פחות ולהביא אותה אל לוגמים או הגריל משומן בשמן זית. לצלות אותן על שלוש או חמש דקות לכל צד . בעוד חצילים הם צלייה, sauté בשר טחון בסיר עם כמה טיפות של שמן. לשם כך ניתן להשתמש בשר באיכות נמוכה, אשר מבושל לצאת. אם בשר טחון מבושל, אתה לא צריך לטגן אותו.

כמו כן יהיה לטגן את הבצל, חותכים brunoise (קוביות קטנות), על אחרים ביד, מנגולד או תרד. זה נפוץ מאוד לקבלת מנגולד או תרד במאפינס, קפוא. במקרה זה פשוט יהיה להפשיר אותה, לא צריך לטגן אותו. בעיתון כתוב ש פצלי שמן הוא זה שבקיא בנושא. לקבלת רטבים, ראה מתכון רוטב עגבניות (למרות מחית עגבניות שנרכשו עשוי לשמש), מתכון רוטב béchamel (ניתן להחליף עם קרם). פעם אחת הם מרכיבים מוכנים, להרכיב את לזניה. כדי לעשות זאת, לקחת את גופן מתאים קירות התנור, כך אתה יכול לקבל לזניה בתוך אותה ואת enmantecarla. טופס בסיס של חציל.

על בסיס זה יש בשר, שליש כל רוטב וגבינות חצי את חותכים לקוביות. אז במקום שכבה נוספת של חצילים ומעל מנגולד ובצל. מעל מקום אחר השלישי רטבים נוסף ולאחר מכן את פרוסות נקניק. לסיים עם שכבה אחת אחרונה של חציל, את שארית רטבים ואת היתרה של הגבינה. נתון כי כל החומרים כבר מבושל, זה רק נשאר לשאת בהכנת התנור כדי להפוך את הטמפרטורה, אז ברוטב "בשמל" רוטב וגבינה בשכבה העליונה ניתן. הוא מומלץ תחילה תנור נמוך מדי 15 דקות כך הטמפרטורה ניתן להתאים כל בהכנה ולאחר מכן להעלות אותו מרבי כך שסיימת גראטן. מקור: