אתה מנסה להחזיר את האהבה של האקס שלך, אך המאמצים שלך לא ייתן לך את התוצאות שהרצויות? הוא, כנראה, כי אלה שעושים רע, למעשה אתה יותר משם, במקום יותר קרוב אליך. כדאי לך לעיין אצל הרמטכ"ל כדי לקבל עוד מידע. אתה עושה כל אחד הדברים הבאים לשחזר אותה? מה שאתה צריך לא לעשות כדי לזכות מחדש את חברתו לשעבר – קוראים לזה כמה פעמים ביום – מצפה כי תקרא – מעשה מדוכא כך אתה מרגיש חמלה עבורך – אמרת לו כי היא האהבה היחידה שלך בחיים – קנה לה פרחים, שוקולדים – לנסות לחבל ביחסים שלהם עם אנשים אחרים אם אתה עושה את כל הדברים האלהואכן, אלה יותר ויותר משם מכם. אם אתה מתנהג אתה נואש, אתה הופך אסון עם הנשים. בנוסף, אתה כנראה בדברים האלה בלי לדעת מה ההשלכות שלהם. אז הן העובדות. אבל אז, איך הפסיד שלך לשעבר חברה? הטריק הוא לפעול כאילו לא אכפת. מאפשר לקרוא לזה, תוכל להפסיק לקנות מתנות.

הוא מפסיק להיות כל כך טוב איתה. האקס שלך חברה כנראה לפגוש אנשים חדשים כמעט בכל יום, זהו רק עניין של זמן עד שאתה לומד להכיר מישהו חדש. לא עושים טעויות אלה אם ברצונך לשחזר אותה. במקום לעשות את הדברים האלה, מלח, להמציא את עצמך מחדש לעצמך, ומוסיף ערך לחיים שלך. הופכים את האיש הזה-מסתורי ומרתק עם מי היא התאהב במקום הראשון. בקרוב אתה רוצה להיות איתך שוב.

בעמוד הבא תוכלו ללמוד כמה טריקים עבור. באפשרותך להחיל טכניקות פסיכולוגיות אלה כדי להפוך את האקס שלך רוצה להיות איתך שוב. אם ברצונך ללמוד כיצד לשחזר במהירות על האקס שלך, מיגל קארוואלו פרסם מאמרים אשר עזרו לאנשים לזכות בחזרה שלך לשעבר. למידע נוסף בקר:.