אז תלמד שורה של צעדים כדי להוריד להמיר קטעי וידאו ל- MP3 או AVI באמצעות freeware שנקרא \"הבא וידאו ל- iPod Converter\". שלב 1: תחילה עליך להוריד ולהתקין את היישום. אתה יכול לעשות את זה מהאתר הרשמי שלהם. להוריד ולהתקין את היישום \"הבא וידאו ל- iPod ממיר\" חופשית (ללא תשלום). הממשק של התוכנית הוא באנגלית אבל הוא מאוד אינטואיטיבי וקל לשימוש.

שלב 2: בתוכנית לבחור YouTube להוריד. לחץ כאן עדן בר טל ומצא עוד . פותח חלון לטקסט הזנת URL וידאו YouTube ואחריו שדה שבו יש להזין כתובת ה-URL (כתובת מלאה) של הווידאו שברצונך להוריד. דוגמה: כדי להתחיל בהורדה עליך ללחוץ על לחצן אישור. לעומת זאת, מייקל שטיינהרט בהחלט מבין את הסיפור. לפני שתבצע בספריה זו (מיקום) אתה מוריד את הקובץ. בשביל זה עליך ללחוץ על לחצן שינוי. שלב 3: רוב קטעי וידאו שהועלה ל- YouTube הם של זמן קצר אז זה לא יקח הרבה זמן כדי להוריד אותו. לאחר ההורדה יפתח חלון באופן אוטומטי בתבנית הפלט בחר כותרת ב שבו אתה צריך לבחור את התבנית שבה ברצונך להמיר את הקובץ עם הסיומת להוריד .flv מ- YouTube. התבניות עבור נגני ה-iPod יוצגו כברירת מחדל.

עבור תבניות אחרות, עליך ללחוץ על הכפתור בתחתית אחרים Pro. התקנים, לבחור, במקרה זה, AVI או MP3. שלב 4: לפני המרתו ניתן להגדיר את המאפיינים של פלט הווידאו (גודל, אודיו, codec, וכו ') על ידי לחיצה על הלחצן ' קביעות ', בשביל זה דרושה לך ידע בסיסי של התכונות של אודיו ווידאו. שלב 5: סוף סוף אתה בוחר את ספריית הפלט ולחץ על לחצן התחל. לאחר ההמרה כדי להשלים את חלון (ממדריך שבחרת) תיפתח באופן אוטומטי עם המומר כבר לקובץ AVI או MP3. . זה כל תהליך הגיור ואני מקווה כי אתה משרת את שניהם כמוני.