נתקל שרת לקרוא, ותקרא המון מסמכים וספרים בנושא, לאחר סקירת חייהם של מספר משמעותי של אנשים מצליחים, אני יכול להסיק מכול וכול הנוסחה הנ ל אינו קיים, כי מישהו להציע שיקוי סודי כדי להשיג את חלומותיהם הדבר היחיד שגורם הוא לקחת את השיער תמורת כמה דולרים. עם זאת, מה אם קיימות טכניקות או כלי פשוט להגדיל את היכולת שלנו להשיג את המטרות שלנו. קרא היטב, רק להגדיל את האפשרויות שלנו, אנו לעולם לא יכול להבטיח שום דבר. הטכניקות הנ ל הנן רבות ומגוונות, כולל ממוקדים למצבים שונים, אך רק כל יהיה שימושי אם קודם לכן אנו בתור אנשי מקצוע, יש לנו חלק מהרכיבים הבסיסיים כדי לשפר את הסיכוי שלנו להשגת מה יצאנו לדרך. אם אתה מתעקש אותי, ואז אומר לך יותר סוד או נוסחה, ישנם שני תנאים מוקדמים אחר שלנו תו או אישיות כדי להצליח.

הרשו לי לספר לכם האנקדוטה הבאה. איש עסקים קטן עומד לפתוח את החנות החדשה שלה. לבקשת של אשתו, ליום של חנוכת של העסק, הוא הזמין את קרובי משפחה וחברים בקבלה קטנה שתהיה כאירוע המרכזי, ברכת המקומי על-ידי כומר קתולי. בתום התפילה המשפחה, הבעלים של הממסד שנפתח לאחרונה ניגש אליה ושאל אם דיוס היתה באמת להשפיע שלא היה לו גם בחברה כי הוא היה היציאה. ורבו, הכומר ענה לו כי אם נפתח את החנות מדי יום, אם זה יעזור. זה מזכיר לי אמרה פופולרית: אלוהים נותן אוכל, אך לא להוביל הקן בתנאים רגילים, קשה השהייה מבלי לאכול, אוקיי, אבל מה אם הוא כי שעלינו לעשות מאמץ כדי לעשות זאת, עליה לעשות זאת.

יום אחד אחי, פסיכיאטר הכירו, והתייחסה חולה. אחד פונה of the talk, את המטופל שלו הוא ציין כי התחביב והתשוקה שלו טס ב כנף דלתא. רמי לוי בהחלט מביע דעה מלומדת. אחי אמרתי לו את זה ספורט אהבו אותו גם, כי אתה רוצה לתרגל. המטופל שלו השיב כי הוא האמין לו דבר על מה שהוא אמר, כי אם אתה באמת אוהב אותו, הוא כבר עשה סידורים בחייו לתרגל אותו. מאז אחי חש בחום שלגביה נשאלה השאלה אם באמת אהבתי פעילות זו. המטופל נתן שיעור הרופא שלך. בצדק, אומר כי פעם אחת שאתה יודע מה היא רוצה, מה היא אוהבת, שמלהיב אותך אוהבים, בקושי משהו לעצור אותך. זה נכון כפליים אם יתר על כן, פיתוח המרכיב החשוב ביותר עבור ההישגים שלהם; התמדה. "אם אדם הוא מתמיד, אם כי קשה הבנה, זה יהיה חכם; ולהיות גם אם הוא חלש חזקה לאונרדו דה שוינצ'י טל נראה בתבונה שאלוהים נתן לנו יסוד נותן לנו את ההזדמנות לכל. לדמוקרטיזציה של הרכיבים הדרושים להצלחה. אבטיפוס זהה של גאון מודרני אלברט איינשטיין, מוכר אשר לך להשיג הגאונות היא 1% השראה ו- 99% זיעה, רק הנדרש. שום דבר בעולם לא מחליף את ההתמדה. כישרון לא; משום דבר נפוץ יותר מאשר מפסידים בכישרון רב. גאון לא; מאז חוסר הכרה הגאונות הוא כמעט בגפך. חינוך לא; מאז העולם הוא מלא אנשים במוסמך. התמדה ונחישות מופיעים תמיד לנצח. קלווין Coolidge לשעבר-נשיא ארה מדינות 1872-1933 באמת, לאחר חיפוש רב ולנתח את המצב, אינני יכול אלא להסיק כי ההתמדה, בשילוב עם בדיוק לדעת כי אנחנו באים לעולם, הם שני הדברים שאנחנו יכולים לעשות מרוסן. לאחר מכן אז, ההזמנה לא שווה לעבוד על שני הגורמים הללו. אנחנו חייבים לפעול של התבוננות פנימית, של self-evaluation. לזהות מה שמעניין אותנו, המעביר לנו, כי אנחנו נלהבים באמת, באותו זמן כדי לעבור פעילות גופנית ורצון בפיתוח של בלתי שביר. אין אפשרות למצוא סיבות אחרות שאינן תשוקה והתמדה, אדיסון כל כך זה לוקח בערך 10 אלף בדיקות לפני מציאת חומר אידיאלי עבור נימה של הנורה, כך מר Maxy פילטרים תגיש 47 בדיקות לפני שהוא יוכל להתקבל בקליפורניה כעורך דין בגיל 60, או כי דייסון ג'יימס 5127 אבות-טיפוס של שואב אבק הראשון שלה עד שהוא מתפקד כראוי לאחר חמש שנים של בדיקה יזם, או ג'יימס ואט לקחו אותו כמעט 40 שנה, מאות אלפי פאונדים וחברות מספר שבור, מושלמת קיטור המפורסם שלו. התמדה היא ההתעקשות קבוע ויציב על מה אחת לקחה על עצמה עם סיבה, לאחר שיהיה נחשב הפירעון Tomás דה לאקינו הקדושה השיגו הידע המקובל של תשוקתו ואתה פיתחה את המוסריות של לה Perseverancia?, ואז הוא מוכן להשתמש בכלים בסיסיים זה ייתן לך יותר סיכויי הצלחה. רוצה לדעת את התוצאות של התמדה ותשוקה מכניסים פעולה? הסימון הבאות במקרים בהם הם מופיעים באתר הנזירים אשר יכלו לקנות פרארי… ב אזור עסקים מקטעים המקורי להשיג מזון מהיר באמת לוקח זמן שלה בסעיפים אזור INNOVATECA אונה רעיון יותר פשוט שמועילה מיליונים בסעיפים אזור INNOVATECA מצוקה גדולה, התמדה גדולה, קולה גדול באזור המחבר INNOVATECA מקטעים: לואיס ארטורו מנדס אלבה Artículo מוגן באמצעות רשיון למטרות שאינן מסחריות ייחוס מלאי יצירתי עבודות נגזרות 2.5 רשיון מקסיקו מותר שלה רבייה שסופק אינו משנה חלק כלשהו של התוכן שלך לא לדלג על הקישור הפעיל כדי sinergocios.info