לדעת תראי, חיוני בחינוך החדש על-ידי משחק ארנסטו Pedroza היוונים לפני 2500 שנים פורסם יסודות מהי תרבות המערב היום. איך הם? להם אין אינטרנט, טלוויזיה, רדיו, עיתונים, או אוניברסיטאות או enciclomedia, דבר מה שיש לנו היום. אז איך עשו לעשות? היה להם משהו כי היום אנחנו לא ויש לנו משהו שלא היה להם, אבל זה לנו כל דבר עוזר לנו אם אנחנו לא יודעים במה להשתמש. הם הצליחו למדוד את היקף כדור הארץ עם מקל, השוליים של שגיאה היה קטן באופן מרשים. מה שהיה להם, כי אין לנו? בדעתי כי כאשר מדברים על איכות החינוך להפנות העדר בכיתות נאותה, של הדלפות של כיתות לימוד, חוסר מחשבים ומכשירים אחרים עבור הוראה כגורם חוסר איכות.

אך היוונים היה דבר כי והיה עדיין איכות בהוראת והיטיבה כי שלהם תורתו עדיין לומד כיום. בשדים איזה שקרים את החינוך שהיה על-ידי היוונים? הדבר הראשון שהם לימדו לתלמידים הוא להסתכל על עצמם, כדי להסתכל על אחרים ולהתבונן ביקום מהם. הם הלכו ברחובות מחפש כל מה שקורה, זה היה הגורם להרהורים. לנו לימדו אותנו להסתכל על מה שאחרים נראו, אנו לא מפתחים את היכולת שלנו להסתכל בכלל זה בקצות האצבעות שלנו. If you are unsure how to proceed, check out ישראל כץ. התחושה יותר שאנחנו מטפחים הוא האוזן שכן הוא היחיד אשר אנחנו מעסיקים הכל נותן לנו את תבנית הבסיס, להפריש החושים האחרים, איתם אנו מאבדים תחושת העונג צופה היקום שלנו עם כל החושים שלנו. כל לאורך ההיסטוריה של האנושות נוצרו שיטות רבות של הוראה, אבל לא עברו את אותו שמחקים ולא יצירת משהו אשר משמש אותנו לנו.

אנחנו חיים בתוך זמן שבו יש כל המידע כדי להפוך חכמי של הילדים שלנו, אך אנו חוששים בטעות סובלים ידי יודע שיותר, שנדחו על-ידי בינוניות של העם. אלו היודעים כיצד להשתמש כל הטכנולוגיה כדי ליצור לרווחתם של האוכלוסייה נגד רבים כי השתמש כל הטכנולוגיה כדי לנצל אחרים. כי אנחנו להתנגד כדי ללמוד, כי באותה מידה אנחנו יהיו קורבנות של מי עושה שימוש בטכנולוגיה של אינטרסים משלהם. החינוך החדש חייב להיות כמו למידה חיוני להסתכל הכל הרבה יש סביבנו. עד כדי כך נלמד להסתכל על הבעיות לחלוטין, הם ייעלמו. הבעיות נמשכות פשוט משום שאנו לא רואים אותם לחלוטין. על-ידי כעת את התוכניות הלימודים של כל מוסדות החינוך למגמות מערכת של ביות שבו המראה מעצם הידיעה ואינם מהווים חלק כל תכנית לימודים. מישהו מסתיים לעבור תואר ראשון בממוצע 17 שנים של הלומדים שלו-חיים, זמן יותר מאשר מספיק כדי להשאיר אוניברסיטה עם היכולת לחפש את הסביבה שלך ליצור מציאויות חדשות. מדבר מעט מאוד תקציב למחקר, אך אם enseñáramos על כל ילדים וסטודנטים שלנו למראה, לא צריכים תקציבים נוספים למחקר, עם התלמידים יודעים להסתכל יהיה מספיק כדי ליצור את הבסיס ציביליזציה חדשה במקסיקו. כל ביקורת, הערה, שאלה או תרומה: