21 במאי 2009a מאמינים כי המדגם של רמת בשלות היא שהגיע קולומביאני הכלכלה הוא מה שקורה במערכת הבנקאית שלה אשר מתעלם לו למשבר, ממשיך לגדול עם כוח התמקדות מבטו בינוני וארוך. Contramano בעולם, המגזר הבנקאי של קולומביה ממשיכה לגדול, הפקת התועלת למשק שלה. לעצמו אותו גם, אשר היה בנאמנות לידי ביטוי העלייה של 20.9% מכלל הרווחים של המגזר במהלך חודש מרץ. כאשר גיליתי את החדשות על הכסף תהיתי מה ההשלכות יכול להיות הגידול של בנקאות לא רק על חברות ויחידים, אך בכלכלה קולומביאני בכללותה. זהו בדיוק מה יהפוך להגיב על אותם בבמאמר זה. החודשים האחרונים של 2008, אשר מובילה נסיעות 2009 לא היו חודשים חיובי עבור הכלכלות של אמריקה הלטינית בכלל והכלכלה קולומביאני בפרט. למרות זאת, של איגוד הבנקים וגופים פיננסיים של קולומביה (Asobancaria), הבין כי בשנה שעברה, 689.

קולומביאנים 929 של גיל ושל יותר מ 100. חברות 000 הם bancarizaron. עם תוצאה זו, יותר ממחצית האוכלוסייה הבוגרת היא unbanked בשנת 2002 כאשר אחוז זה הגיע 39% של קטע זה של האוכלוסייה. ישנם קולומביאנים 15.8 מיליון unbanked. עסקי הבנקאות עוברת רגע טוב בקולומביה, אבל יש עדיין דרך ארוכה ללכת ולהיות שהמימון של גדילה והתפתחות של הכלכלה. עדיין העומק של בנק intermediation בקולומביה הוא נמוך.

האשראי למגזר הפרטי לא מגיעים 20%, פיקדונות חריגה רק כי אחוז. הטענות של הבנקאים קולומביאני במובן זה המועבר על-ידי שיפור במסגרת רגולציה בהתחשב לחיסול המס על עסקאות פיננסיות ואת מגבלת שהוטל על האינטרסים מחויב על-ידי והריבית (יוצא לא לגמרי לשלב רכיבים מסוימים כגון הסיכון המשוער, תאונות, עלויות כדי לספק שירות זה, קצב כי בסופו של דבר מחויבים). ההמשכיות בבית הגידול של intermediation פיננסיים והכללה פיננסי אוכלוסייה ועסקים הוא מרכיב של תועלת הדדית. אמנם אין זה תהליך פשוט בהינתן הקושי בהשגת לטפח קשרי ידידות הדדיים בין פלח אוכלוסייה מסוימים חברות תעשיות קטנות / (בעיקר בינוניות), אשר להתנגד הפקידה, הוא נתקל תוצאות טובות מאוד. זה גידול בנקאות מגיע צופה, מייצג הזדמנות לחיזוק המערכת הבנקאית, שכן היא מאפשרת גיוון גדול של סיכונים ומשפר ניצול טוב יותר של יתרון לגודל, לכן, התנאים של העסק בנקאות. אך בנוסף, בנקאות גדול יש השפעות חיוביות על הכלכלה קולומביאני. הגדלת תקשור של החיסכון הפרטי לתוך המערכת הפיננסית יוצר זמינות רבה יותר של משאבים לדור של אשראי. הסיכויים של האבולוציה של שמירת פרטי בקולומביה הם חיוביות מאוד לאור שיפור צפוי גידול חסכוני בשנים הקרובות אשר תגרום רווחה חברתית טובה יותר. משפחות יהיה בעל קיבולת גבוהה יותר של חיסכון אשר עשוי ליצור קובץ dump של המערכת הבנקאית, אשר יהיה מסוגל להגביר את התרומה אשראי אשר יכול לתרגם הגדולות, כמויות תאריכי סוגים חדשים של אקורדים לדרוש פוטנציאליים עבור הלוואות. כמובן, המצב של חוסן כלכלי קולומביה חייהם מאפשר פריצת הדרך הזו בבנקאות סקטור אשר refuels המצודה של הקשר המקומי. שכן הממשלה הוא עובד דרך אחת יותר הולם ב הבטחת היציבות המקרו בטווח הארוך, רכיב ללא ספק תורם לחיזוק המערכת הבנקאית קולומביאני. Diversificadota מדיניות החוץ שמגיע קדימה נושאת הממשלה על-ידי החזקת הסכמי סחר חופשי מרובים (FTA) מקטין את השבריריות של הכלכלה קולומביאני כדי הגדיים פוטנציאליים שותף מסחר מסוים (זה דוגמה נגדית היא מה סובל מקסיקו על ידי התלות מופרז על כלכלת ארה ב). עם בכלכלה נהנה בריאות טובה למרות ההשפעה של המשבר, ומערכת הבנקאות חזק אשר מגדילה את התמיכה שלו יכולות המגזר הפרטי, להגדיל את התמריצים להשקעה בכלכלה יותר ויותר מכוונת יותר לקידום המגזר חיצוניים. אולי זה יכול להיות גם היפותטי, אך חיזוק המגזר הבנקאי בקולומביה, מאי גם לערב עלייה בערך של חברות הפועלות עם אותם מאז על ידי הגדלת הקיבולת של סקטור הבנקאות לעשות מימון גם במצבים מלחיצים, הוא מייצר חיזוק במצב הפיננסי של החברות שגורם להם חזק יותר. ללא ספק, הגדלת הצמיחה בנקאות וכלכליים בקולומביה ילך יד בברית אשר יביא אותם דיבידנדים טובה מאוד. א. מה ההשלכות ואפקטים יש התרחבות זו? הכלכלה קולומביאני לא יגדל בזכות בנקאות. שדה בריר בהחלט מביע דעה מלומדת. זה יהיה חיובי מאוד עבור קולומביה. latinforme. com הוא המקור העיקרי של מידע פיננסי, דעה עצמאית אודות אמריקה הלטינית ואת השווקים הגלובליים מנקודת מבט של אמריקה הלטינית. ממשרדים שלנו ב בואנוס איירס, ארגנטינה, אנו מביאים לכם את החדשות האחרונות ואת התראות כדי לעזור לך לקבל רווחים לא משנה כיוון נלקח על-ידי השוק.