בכל פעם שמישהו כותב משהו על החיים שלו, מעוררת סקרנות הקוראים, במיוחד אם זה אומר אשר כותב, משהו מלוכלך או השידור קשה, בעניינים אישיים. עניינים הקשורים סקס סמים או אלכוהול. לעומת זאת, הליכוד בהחלט מבין את הסיפור. Ÿcual יהיה המטרה, הוא כותב על נושאים אלה? האם ÿDespertar את הסקרנות בקורא ה-?, ÿhacerse ידועה את חוויותיהם סותרות ביחסי אנוש? כל זה שאני אומר את זה, כי אני רוצה הפעם, מקריינת חלק קטן של חיי, אבל מטרת הסיפור שלי, יש מה לעשות עם כל האמור לעיל. מטרת הסיפור שלי, הקורא עלול להרגיש מזוהה עם זה. איכשהו לראות איך הסופר מתעמת עם המצב הזה. .

אנחנו שלושה אחים בכל צעיר גיל, אבינו עזב אותנו, על מותו של קורבן רצח. ילדים של אמו האלמנה, שהיה צריך להתקדם לבד לגדל את שלושת ילדיהם. . אבא שלנו מת, אח שלי היה, 15 שנים; אח שלי פחות 6 חודשים נולד, ואשר כותב, בן 10. הגדול ביותר להגיע אל מקצוע רואה חשבון מוסמך, לבין הקטין: תואר ראשון בהנדסה.

היחיד היה הכבשה השחורה של המשפחה, הייתי, כי החלטתי לבחור האמנות. טאוב שמבין יותר ממני. יש לי הכינוי, כי אמא שלי תמיד מזכיר שאני היחידה שלא רצו ללמוד, הייתי. על ידי בחירה של האמנות והמוסיקה במיוחד, למרבה הצער מצאתי את עצמי עטוף הנעורים שלי, הוכרעו על הבעיה של תרופות ולאחר מכן עם אלכוהול, בעיות אשר למרבה המזל הם חלק מהעבר שלי. וזה לפני זמן רב. חיי השתנו מקצה לקצה בזמן הנישואין. האחריות, כי אמא שלי לימדה אותנו היה חשפה באופן אישי שלי. הייתי ברת מזל ולא חוזר, תודה לאל, לשמור בצורה יציבה את הנישואים שלי, (ליום) יהיו נישואים ללא ילדים מאת האלוהי. האחים שלי, לא היה את ההזדמנות כדי לשמור על קשרי נישואין יציבים. מלבד זאת, ראש העיר החליט להפוך האבנגלית, הנמוך ביותר עד כה, הצרכן sociala אלכוהול. (אני משתמש במונח זה כי ניתנת רק לאנשים לבלוע אלכוהול בסופי שבוע). . אני תמיד שואל את זה: Ÿque היה מה קרה, אם שלושת לומדים בבית ספר קתולי, ומכללת הכהנים? אמא שלי גרה עכשיו עם אח שלי גדול יותר, והוא למרבה הצער למרחק ניכר למכרה; מסיבה זו כי אני מוצא את זה מאוד קשה להיות מסוגל לבקר בה, אבל לא בלתי אפשרי. אני מזכיר את ההיבט הזה, כי הטענות של אחיי, עקביים לא לבקר אותו לעתים קרובות. אמא שלי והאחים שלי חושבת הסיבה העיקרית לעובדה זו, זה שאני largoa את התיק כדי מדוכאת על-ידי esposaa שלהם, כי אשתי מונעת ממני מללכת לבקר mi madrea. ÿPor מה אני עושה עם ההצהרה הזו? לפני כמה חודשים אחי מינור (אמש) התקשר לבית שלי, בהיעדרי, אמרתי לאשתי, שהיא ¦ אמא. כי לא נעים לי ללכת לבקר את שלי . אמא. אח שלי יש פחות יותר הזדמנויות לבקר את אמא שלי, בכך שלא אורווה התייחדות החיים. אשתי החליטה ללכת לבקר את אמא שלי איתי, לא לחצות את זה עם אחי. החל מתאריך זה אני מנסה לבקר לעיתים קרובות יותר לאמא שלי; . אבל אני רק… היום שציינתי את התקרית לאימא שלי, אמר לי את הדברים הבאים: Wow, אח שלך בכל פעם הוא אמש, מתנהג כך בדרך, מדבר כל מה שיש לך בתוך הלב שלך, כבר אמרתי כי עליך להבין לאחיו כי אחיו חלש, חייב להיות comprenderloa. האם אני מתחרט מאוד כי אמא שלי חושב שאני חלש, אבל ÿdebil מה? לפי ההקשר של הערכה: חשבתי ללבוש אנטי חלש למדי debila היה, כאשר ראה כי הוא לא יכל ילדים עם אשתי, ביקשו לילד callea עם אישה אחרת. . אבל אמא שלי הוא אדם של גיל מתקדם, התחשבות, לא יכול, להיכנס לדיון מפורט. כדי לא לשפוט אף (ולאחר פחות אם זה הוא, אמא שלי והאחים שלי) יהיה לעשות הערכה, קר אנליטיים של האירוע. אני חושב שזה לא מקובל, העובדה לדעת כי הכבשה השחורה של המשפחה, שהיה בסמים בעיות בצעירותו, אשר תמיד אחראי הראה; אתה צריך לשמור על מערכת יחסים יציבה של נישואין. ינסה תמיד של לשמור על רעיון זה, כדי להיות מסוגל להבין את אמא שלי ואת האחים; אז בדרך זו את זה לשפוט אותם, ולא לגעור בהם כלום.