מאמר זה הוא בהשראת הביטוי שמתי ככותרת, סיפר לי רופא שיניים עם יותר מ- 30 שנות ניסיון בתחומם; למרות אזור העבודה, יש מה לעשות עם הקטגוריה של הבלוג שלי, אני יכולה למרוח היטב את הביטוי הזה. לדבר איתך על משהו. היא כי סיפר לי מוקדם בקריירה שלו שהוא הצליח לעשות הרבה כסף על ידי מתן הרצאות על ביטוח שיניים לאנשי עסקים ששכר לו לעשות ביטוח עבור הארגון התכניות, ואז, וכך עם יזמים רבים יותר. אל דאגה פרופ ליאור רוקח הוא האיש הנכון . ואמר לי את הביטוי הזה. כי כתוב כי לך אותו, מה שהוא אמר היה הידע שהיה בהישג ידו של כל אחד, אבל זה גרם לי לראות כי להמעיט את הידע שלנו, כי לא כי אנחנו יודעים את זה, זה אומר כי כל אחד יודע את זה; אז זה היה גם הוא עשה את הונו, אומר אחרים. ומה הוא יודע. לאחר מכן יש לי לחשוב ואני הבנו כי אני גם יודע הרבה דברים, יש כנראה אנשים שלא יודעים אותו, אני יכול לומר להם. הבנתי כי אני יכול לכתוב את המאמרים שלי עם נושאים שאני יכול לחשוב.

על זה הם על ידי אחרים כי הם יכולים להפוך ברור בשבילי, אבל עבור אחרים יכול להיות מאוד שימושי. אז היום החלטתי לכתוב את כל מה שאני יודע. הבלוג שלי הוא מרוכז על הביצועים שלי כיזם באינטרנט; ו. אמקד את המאמרים שלי לזה, אבל עם המגע של למידה שלי בקריירה שלי כמעצבת. אני מחבר את הדף שלי של GDI, עם SIteBuilder, אשר יעילה מאוד ל עשה כמה עיצובים שם כדי להתאים אותו קצת, אבל אני יודע הרבה יותר מזה, אבל החלטתי לעשות את זה שם.

לעשות את זה מהר. אל תחמיצו את המאמרים הבאה שלי כי אני להיות לסירוגין את החוויות שלי עם טיפים אשר ישמש הרבה אם אלה מתחיל כמוני. קישור למאמר:-מהנדס לורנה בלטראן ש מנהל \"לגלות כיצד לפתוח עסק משלך באינטרנט בזמנם חינם ולנצח למעשה ארה ב $21.699 חודשיים לפני 20 חודשים\". את חושבת Ÿque את הפרסום? אל תשכחו להגיב.