כאשר גוגל השיקה AdSense שם היו הרבה אנשים אינם מאמינים כי החוצה כדי להצליח, לא להפיק תועלת כלשהי בפני מפרסמים. אבל כפי שאתה יודע, AdSense כנראה החברה המוצלחת ביותר בעולם של שיווק באינטרנט. נדיר למצוא מישהו אינו יוצר כי הפעולה של AdSense. זה הפך להיות מאוד ברור AdSense לא היה המעצב עבור נכשל. להסתכל על המחיר של הפעולות של גוגל. אמנם גוגל אדסנס רווחית מאוד, הוא גם חסכוני עורכים כל שהם ישתמשו. פשוט חפש באינטרנט מגלה כי עורכים רבים טוענים שהם חיים ב- AdSense. AdSense הוא הצלחה גדולה, שכן הוא תופס מקום בשוק בין משתמשי אינטרנט המפרסמים.

האינטרנט הוא מטבעו אינטראקטיבית מאוד לאנשים אשר מנווט שם. מיליוני אנשים לבחור דפי לבקר. לגלוש באינטרנט עובד טוב מאוד עבור אנשים שבאו לבקר, שכן עם רק ראה קישורים ניתן ללחוץ ב ה. לחץ מתרחש כאשר הפרט רואה את המילים בקישור זה יהיה אטרקטיבי להם. AdSense הוא מאוד אטרקטיבי עבור מפרסמים כי המודעות יוצר ללכת כל החלקים של האינטרנט. מציג את התוצאות החיפוש של גוגל אשר יכול להוביל מיליוני קליקים ליום. הזדמנות להציג הצעה ללקוח פוטנציאלי הוא המפתח לביצוע מכירות. AdSense בוטיק זה כך מפרסמים יש אפשרות להציג הצעות שלהם באתרי אינטרנט הקשורים למוצרים שהם מנסים למכור. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משה אביגדור קעניג.

זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת בעצמם בגלל הכמות של מחקר זה יהיה צורך עם מיליוני אתרי אינטרנט קיימים. זוהי הסיבה AdSense הוא החלום של העורכים. עורכים האהבה כבר AdSense בכל מודעה שמופיעה זה מקושרים contextually. פירוש הדבר הוא כי המודעות להתאים עם התוכן של אתר האינטרנט שלך. אם אתר אינטרנט אודות חותמות גומי, AdSense תגדיל מודעות שעשויות להיות קשורות מוצרי Office או חותמות גומי. לכן, הדגם AdSense היא רווחית מאוד. גוגל יש מפרסמים שרוצים למכור מוצרים. העורכים יש אתר אינטרנט, רוצה למכור פרסום החללים. לפיכך, AdSense מפגיש את החלקים של מערכת יחסים רווחית מאוד. אם יש לך אתר אינטרנט, AdSense הוא בהחלט בשבילך. גוגל עשתה עבודה מצוינת ביישום פתרון פשוט עבור מפרסמים ו- publishers שעובדת עבור כל הצדדים המעורבים.