מדריך זה ייתן לך הוראות בסיסיות לטיפול הציפורן, עם זאת, אין ספק באותו כיוון, התנסות מעשית, מציע בית ספר לקוסמטיקה מקצועי. חומרים: 1 – ' 3 מספריים עבור מסמר 2 מגש קטן – של הגודל של קערת SOAP – detergent רך לרחוץ את המנות או ריכוך העור, מבעבעים נוזלי (כגון מוצרי קצף אמבט מסוימים) 4 – מים חמים 5 – פעמיים או שלוש ידיים מגבות – של 6 יד קרם עם אלוורה, חמאת קקאו או דומה החומרים תנאי של העור או לחות – 7 8 ציפורניים מעילו של בסיס ברור צבע אמייל – האם של הציפורן העליונים שלט ציפורניים 10 9 – – מנורה קטנה או מקור אחר של קרינה 11 אור? יו טבלה או דלפק כך, כאשר יושב, הזרועות להרחיב בקלות באמצעות מיקום רגועה נינוחה ר 12 – שיער דומה או מייבש התקן (לא חובה) 13? Swabs של השלבים הכותנה: 1 – למלא את התבנית במים חמים וסבון נוזלי (בסיבוב היא להוסיף מים בטמפרטורה המתאימה לרכך את העור מבלי להיות חם מדי לגעת) 2 – לשים יד אחת על המגש, השאר לספוג עבור דקות מספר 3-– בעת הגשת מניקור למישהו אחר להשתמש בשמן או moisturizer לעיסוי יד, ואילו השני הוא ספיגה 4 – להסיר יד לטבול מגבות אמבטיה יבש עם 5 – למקם במקום אחר במגש כדי לטבול למשך מספר דקות – 6 בזמן השריית יד שניה, צריך להתחיל בעיון את cuticles של הגדרת היוצרים מסביב לקצוות של הציפורן עצמו (הערה: שימו לב מה אתה עושה), כך לא גזור קרובים מדי, בסופו של דבר גורם לעור לדמם. אם קחו את הזמן, לחתוך מעט-מעט במשיחות קטן, יהיה בסדר.) 7 – אם הזמן שלך היא מושלמת, רץ cuticles גזירה על ידך לפני מעיל הראשון מקומט במים חמים יותר מדי. (עצה: אל תנסה לזרז את התהליך של חיתוך קוטיקולה לעשות את העבודה שלהם הזמן.) במקום זאת נסה לזכור להכניס יד לטבול מחצית הדרך במהלך חותכים את cuticles. אם המים קרים או יד מראה סימנים של wrinkling של העור, הוא אות שלהם כדי לעצור את הפעולה של ספיגה יד יבש עם מגבת יד, החל כמות קטנה של קרם ולחזור לשגרת חיתוך.) – 8 לאחר סיום חיתוך cuticles בשתי הידיים, באפשרותך לוודא כי כל לעור מוסר באזור של הציפורן.

התחל הליטוש מסמרים מצופים בסיס ברור על-ידי היישום של שכבה הטובים ביותר ובזהירות ביותר האפשריים. נסה לשמור על ציפורניים בלבד. אם בטעות להחיל מדי או לקבל איכות מרבית העור סביב הציפורניים, להשתמש הקיסם כותנה לחלח מעט עם ציפורניים אקולוגי לתיקון הטעות. – 9 לאחר החלת את בסיס שכבה יציאה, בחר צבע אמייל, חזור מעל ההליך החל באותה היד אשר החלה עם פעם האחרונה. בצע את ההנחיות המתוארות לעיל כדי להפיק תוצאות טובות יותר. 10 – היישום הבא יהיה השכבה העליונה כדי ליצור הגנה אמייל חותמת או צבע. חזור על השלבים שלעיל כדי להבטיח הצלחה בתהליך זה. זכור כי פחות הוא יותר כשמדובר ציפורניים.

שכבות עבות להביא לתוצאות מבולגן. 11 – באפשרותך יש שתי אפשרויות להשלמת תהליך זה ולבצע את מניקור האחרון. (1) אתה יבש ציפורניים עם התקן דומה או מייבש בחר איטי טמפרטורה מתונה. עליך ידיים למקם מקור חום לפחות שלוש דקות, לאחר מכן לשבת בשקט, מגע דבר, המתן דקה או שתיים כדי למנוע מכתים או smudging של העברת אשר יהרוס את מאמציהם. (2) באפשרותך לדלג על התהליך של שיער, לשבת בשקט, לא יגע, המתן לפחות חמש דקות עבור יצירת תוצאות לטווח ארוך שתתוקן ציפורניים המראה שלך הטוב ביותר. משאב תיבת – e Hollister דניאלה (2004) הוא העורך של ציטוטים הפנזינים BellOnline – אחד חינם ידיעון לאוהבי התקציב עם פעילויות למעלה מ-10,000 בעשרות קטגוריות כמו – אהבה, ידידות, ילדים, השראה, הצלחה, תבונה, משפחה, החיים, ועוד רבים. לקרוא באופן מקוון ב- –