מה הממשלה יכול לעשות כדי לשפר את בריאות הציבור? אם חלק הכסף מושקע לטיפול ומניעת מחלות, בריאות באופן כללי מאוד לשפר. מה זה יכול לעשות כדי למנוע מחלות? הדבר הטוב ביותר יהיה להשקיע בחינוך, החל מהילדות. איזה חינוך יהיה צורך לשפר את הבריאות? הילדים להיות צריך ללמוד לא רק את ההרכב ואת התפקוד של האיברים השונים של הגוף, וזה בעצם מה מופיע בספרי הלימוד, אלא גם איך, בזכות העיצוב של גופים אלה, אנו יכולים ליהנות מהחיים. בנוסף, יהיה להם להראות את הצורך לטפל בהם, הדרך לעשות את זה, ואת הדברים התנהגויות מזיקות לבריאות. כלומר אחד ללמדם להעריך את היכולות של האורגניזם שלנו שונים. את הפוטנציאל העצום שיש לנו, כדי ליהנות את היכולות הללו, אם נוכל לטפל בזה כראוי.

שמנו דוגמה של מה יכול להיות שיעור על המערכת של האוזן: קודם צריך להראות איך המערכת של האוזן. לא פשוט זה למדתי זיכרון שמה של עצמות שמרכיבים אותו, אך לאורך כל התהליך; מאז הרכישה של גלי קול, על איך שהם מיוצגים במוח שלנו בצורה של צלילים. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את משה אביגדור קעניג. אז היינו צריכים לעזור להם להעריך את מנגנון זה יוצא דופן ומורכב זה מאפשר לנו לשמוע בכוח העצום עלינו לפרש, להבחין בין צלילים (מנצח יכול להיתפס, בין שפע של כלים, צליל צורם יחיד), ואת היתרונות רבים הניתנים על ידי האוזן (מאפשר לנו לתקשר, להביע תחושות ורגשות, ליהנות מהמוזיקה, למנוע מפגעים, לשמור על איזון, וכו '.). לבסוף, הם צריכים להבין, כדי ליהנות את היכולת הזאת לאורך החיים, יש צורך לטפל המנגנון. זה צריך להסביר כיצד לעשות זאת. נכון כי הוראה מסוג זה יעודד אנשים צעירים כדי למנוע התנהגויות להוביל בסופו של דבר המחלה? כי ובכן, שילדים צריכים להיות לימד ללמוד ולהעריך כל האיברים השונים של הגוף שלנו.

להראות להם איך ניתן להפיק את המרב אותם ולא ללמד אותם כיצד לטפל בהם. החשיבות של אכילה בריאה, היגיינה, הרגלים בריאים. ללמד גם האבסורד של אימוץ הרגלים והתנהגויות מסוימות (למרות שהם עשויים להיות פופולרי היום) לא מוסיף שום דבר משמעותי לחיים. מה גרוע יותר, לאורך זמן, אנו עשויים להיות משולל היתרונות הרבים הניתנים על ידי גופים אלה. הכן מסלול עם גישה זו, אני לא חושב שזה היה קשה מדי. אולי הבעיה הגדולה ביותר יהיה להכשיר מורים. אם מלמד מסוג זה יעיל, מי לימד אותו, עליך להחיל את זה בחיים שלך. מידע נוסף על: