פרישה היא לא משימה קלה. אלפי אנשים מכורים עישון, הרגל הוא יגרום נזק לבריאות שלך בעתיד, אך אם אין להם לרשותו את הכלים הדרושים כדי להתמודד עם המצב הזה רק על-ידי נכנע לפיתוי ולסיים למעלה אור סיגריה נוספת, הפעלת בעיה זו לתוך מעגל שממנו הם לא יכולים לברוח. נתונים סטטיסטיים מראים 1 ב 5 אנשים מתים בכל שנה בגלל טבק ו- 46.2 מיליון אמריקאים עשן סיגריות היספאנים מהווים 13 אחוז נתון מדאיג זה. הטבק גורם לבעיות בריאות רציניות, כמו סרטן הריאות, מחלות של הלב, לוקמיה, aneurysms, ברונכיטיס, אמפיזמה, בין מחלות אחרות. לנשים בהריון מומלץ לא מעשן, מאחר שפעולה זו יכולה לגרום לניתוק מוקדמת של השליה או תינוק לאובדן.

ייתכן גם יש את התינוק מוקדם מהצפוי, עם משקל נמוך, לפגוע הריאות. היתרונות המיידיים גם אתם יודעים כי ביום הראשון להפסיק לעשן, שיפור שלו כמעט מיד? אבל יש עוד! 20 דקות לאחר הפסקת העישון, משפר את לחץ הדם שלכם; 12 שעות לאחר הפסקת העישון, פחמן חד חמצני של דם נמוך לרמה נורמלית, בסוף היום, צמצמו את הסיכויים של התקף לב. אין במטה קסם כדי להפוך אותו מעשן, אבל טיפול ותרופות יכולים לעזור לך לשבור את ההתמכרות ניקוטין. רשימה עם, ללא מרשם תרופות לתת תוצאות טובות כוללים מוצרים עם ניקוטין מסטיקי גומי, תיקונים, משאף תרסיס האף, בנוסף על שתי גלולות הנמכרים על ידי מרשם שלא מכילות ניקוטין: ורניקלין, בופרופיון. טיפים כדי להפסיק לעשן לקבוע תאריך יציאה ולשים אותו בכתב במקום גלוי. להיפטר כל הסיגריות מאפרות שלך בבית, במכונית שלך, העבודה שלך. אל תתנו לאנשים אחרים לעשן בבית שלך. מבקשים עזרה.

לספר את משפחה, חברים ועבודה העמיתים שלך תומכים בה. להיפגש עם אחרים שמנסים גם לצאת או להתקשר לרשת לייעוץ ("מוקד"). טלפן עכשיו 1-800-צא "Quitline עישון". השיחה היא חינם, הם יסייע לכם בספרדית. הימנע אלכוהול. להתרחק מאנשים הם עישון. לאכול מזונות בריאים ופעילות גופנית. לשמור על גישה חיובית. אתה יכול לעשות את זה! אם הוא נופל, לעשן, אל תוותרו. בחר תאריך חדש. כדי לקבל חוברת חינם ספרדי בעזרה עבור מעשנים או צרכנים אחרים בטבק, התקשר 1-800-358-9295. המאמר נכתב על-ידי שרטוט EC עבור. מדורג אותו מציע מאמרים מידע וחינוך לקהילה לטינו: מאמרים על בריאות, לקראתו עצות, חוקי ההגירה האחרונה, מידע כלכלי, בריאות, ספורט, חוות דעת של הסרט, תרבות, שיעורי ולוח אירועים קהילתיים.