העלות של עליות הדיור% לפחות 4-5 בשנה והמצב בשוק נקבעת בעיקר על ידי הזרים. זה נוח לקנות נדל"ן על החוף, שם ערך הקרקע תלוי במרחק שלו לים. אתה יכול לקנות וילה מוכן, אבל פחות יקר הבנייה. ספר בנייה רווחית. יש לך את היתרון לבחור את סוג האתר על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ייעשה העיצוב, אשר תשקול את כל ההצעות, אבל כמו מסגור וחומרה.

עיצוב מתבצעת בהתאם להוראות של הבניין, אשר מותר באזור מסוים. תנאי מוקדם להקמת היתר. מוטב בניית אתר לבקשת חברת הבנייה. על תקופת הבנייה כולה מסופק על ידי בתשלומים. עלויות בנייה על בממוצע 1,500 € / מ"ר בניית בית היא בדרך כלל לשנה.

הליך רכישת הנדל"ן יוון לא מסובך. אבל יש מגבלות כגון אזרח לא יוון באזורי הגבול של המדינה, לרכישת אינו מותר. הנכס נעשית על ביצוע מעשים notarial, שם הקונה צריך לקבל חדר רשות המסים. כדי לקנות נכס להגיש מסמכים: דרכון. מספר קיבל ביוון. לאחר הרכוש הוא נבחר, הוא חוזה וגרם תשלום מראש של 10% לפחות. רכוש ערכים ומביא אותם קונה. אמנת יירשמו במרשם של נכס, ולאחר מכן הקונה יהיה זכאי דואר כהונתו. כדי לקבל הלוואה, יש כללים נוקשים: זר ששולמו על ידי הרוכש. עלות החוזה. היועץ המשפטי של דמי – 1% משווי הנכס. דמי נוטריון – 1%. המס על זכויות קניין – 11% מהעלות. ארנונה – 3%. הצטרפות ברישום משכנתא – 0.5%. מאז 2006 רכוש כפופה למיסוי. המס משולם על בסיס הפער בין ערכו של הנכס, ושווי השוק שלה. שיעור המס הוא יחסי הזמן המושקע על ידי הבעלים של זכויות קניין. לפיכך, קטן יותר האובייקט היה ברשותו, שיעור המס גבוה יותר.