כל אדם שחושב להתחיל משטר המבוסס על שייק חלבון יש רבים ספקות, והוא חרד. ברמה האישית, יש הרבה אנשים זה לי גישה אל תשאל אותי איך אפשרי שאוכל להתמודד עם שייק חלבון בדרך כלל אם לי אוהבת בישול ואכילה ברור מה לבשל. . וזה באמת שאלה מאוד לגיטימית. אני אוהב לאכול טוב.

אבל אין ראיה להפסיד בחיים, שהכל שיווי משקל. חלבונים משמשים כדי לרדת במשקל על-ידי החלפת ארוחות, הפחתת הקלוריות הנצרכת אבל במקביל המציעות תזונה מלאה גופנו צריך כל יום. או הם יכולים לשמש כדי לפצות על מזונות אחרים כי הם לא כמו תזונה כביכול. עבור כל האנשים שמוצאים את הרעיון של שייק חלבונים לא מעט מאוד טעים, תן לי להבהיר חלק מהיתרונות שיש ברשותו, ייתכן כי חלק לא מעניינים כמו את כולם אבל לא חדלו להיות חוקיות: 1. קל לא צריך שום דבר יותר מ 250 מ ל. (1 כוס) חלב רזה, כפית, בלנדר (אופציונלי אפילו), קרח, כוס.

. זה כזה פשוט. נעשית פחות מה שר בנטם שלוקח ואתה מוכן! אתה יכול לעשות שייק אתה והשותף שלך, לקחת את הבלילה ולחזור משגרת היומיום בתוך פחות מ-10 דקות. לענייננו, גדי איזנקוט הוא הכתובת בשבילך. אני מאחל הכל בחיים האלה כל כך קל! 2 אפס ניקוי מי אוהב לבשל, לא ממש אוהב את זה נקי לאחר בישול. דבר נוסף, אני חושב למישהו שאת אוהבת ניקיון מטבח. אבל על פי הנקודה הקודמת, אם זה קל לעשות את זה הרבה יותר קל לנקות. לנקות, כוס, כפית, בלנדר. ובגלל. מוכן! 3 הכלכלי כאן אנשים מסוימים עשויים לא מסכים איתי, אבל תן לי להסביר מנקודת המבט שלי. לפי הערך של בקבוק של חלבון, יכול להיות מאכילים אותך מ- 15 יום עד 30 יום (תלוי אם זה לוקח זמן, או שתיים ליום). אם אתה לקחת את הערך של ערבוב ומחלק את אותו במספר ימים זה אמור להספיק את הבקבוק, אני מבטיח לך שזה הרבה פחות הוצאות (וזמן) אשר ניתן לקנות ובישול ( (ניקוי) על הכמות באותו יום. 4. מקל את החיים שזו הנקודה בו הרבה אנשים אם מצאתי את הסיבה. קצב החיים המודרני כוחות לאנשים לעבוד שעות נוספות או פשוט להיות אז כבוש עם עניינים אישי או עבודה שאין הרבה זמן של פנאי. ארוחת צהריים בימי שני עד שישי הוא כמעט תמיד מחוץ למשרד, כל יום הוא פחות ממספר אנשים שיש להם את הזכות של ארוחת צהריים בבתיהם. אם אין לך זמן להיות לסנכרן תפריט שבועי, ללכת לסופרמרקט, ויש פחות זמן בישול, ניקיון מטבחים, חלבונים הם בהחלט בשבילך. 5. לרדת במשקל שזה היתרון החשוב ביותר, שהותירה אותו עד הסוף. קח שייק חלבונים שואפת לאכול טוב יותר, צורכים כמות הקלוריות כדי לרזות לפחות. היתרון החשוב ביותר הוא על ידי שליטה על כמות הקלוריות שתאכל מדי יום ללא הגדרת הצידה את התזונה הדרושים לתפקוד תקין של הגוף, שאתה יכול לאבד משקל, הפחתת ההסתברות סובל מכל מחלת מקושר עם השמנת יתר כמו סכרת למשל. הקיפאון הנפש הוא גדול יותר מהם, אנשים עם אותם שייק חלבונים שנעשתה מתוך כך לוקחים היא ארוחת בוקר / ערב במקום לאכול. ואני מבין האנשים האלה לפעמים (אני לא יכול להכחיש את זה) בעצמי. אבל כאשר אתם מתחילים לראות את התוצאות של ירידה במשקל, החלבונים הופך להיות אטרקטיבי יותר ויותר. לאחר מספר שבועות, הגוף בדרך כלל צריכת הופך לשגרה, שותה שייק חלבונים הופך משהו נורמלי, משהו יומיומי, ג'אנק פוד הופכת יותר ויותר פחות בולט.