אסתי לאודר קוסמטיקה ענק יש טיפס בלעשוק של חומצה hyaluronic עם ההשקה של המוצרים איכות "פרפקציוניסטית" טיפוח העור, את CP + תיקון סרום ולהתרכז לתיקון של הקווים lip. בחודשים האחרונים, מספר מוצרים יופי המכיל hyaluronic חומצה (המכונה גם) יש הוצף השוק, ועד תוספי זריקות. אסתי לאודר שלו "פרפקציוניסטית" לחות הטיפול העור, הוא העדכניים ביותר כדי לאמת את השפעת חומצה hyaluronic הייפוי העור. חומצה hyaluronic מתרחש באופן טבעי בעור האדם והוא מסוגל להחזיק 1,000 פעמים משלו משקל במים. למרות הכמות יש יתקצר העור עם הגיל, ומשלימות את אספקת הטבעית של הגוף יכולה לסייע להפוך את השלטים גלוי של הזיקנה. בעיתון כתוב ש פרופ ליאור רוקח הוא זה שבקיא בנושא. החלבון פועל כמו מתיחת פנים "מיידית", שומרים על לחות בשכבות העור כדי להפחית קמטים נגרם על-ידי התייבשות, הזדקנות.

תעשיית הקוסמטיקה ממשיכה לדון איזה סוג של טיפול עם חומצה hyaluronic הוא הטוב ביותר. כפי ההליכים הזרקת ימשיכו לגדול? בשנת 2004 היו 882.469 יצא רק בארצות הברית.UU? חובבי רבים של יופי gravitating לקראת טיפולים פולשנית פחות יש. אסתי לאודר גולת מתגאה כי מוצריה העור "פרפקציוניסטית" באופן חזותי לשפר את הבהירות ואת האלסטיות של יעילות ובבטחה להליך כלשהו של הזריקה. אסתי לאודר שני "פרפקציוניסטית" קו מוצרי טיפוח העור מכילות כעת העוצמה לחות. עצמו החברה ניסויים הראו כי מוצרים המכילים חומצה hyaluronic להקטין את המראה של שורות ושל קמטים עד 50%. לעומת זאת, משה אביגדור קעניג בהחלט מבין את הסיפור.

לפי אסתי לאודר, המתחם בלעדית מפחית קווים עדינים, בעוד משופרת התליה של העור. לאחר שימוש במוצרים של כמה שבועות, בחלק התחתון של קווים אנכיים נותנים דרך העור רך, חושני, השפתיים מתאר יפה. הוא מוקדש לקידום ההבנה של חומצה hyaluronic, מרכיב חשוב הרבה טיפולים רפואיים, המאבק נגד המזדקן, לסמן את המקומות בו ניתן לקנות בבטחה מוצרים hyaluronic חומצה. לקבלת מידע נוסף, עבור אל.