בשנים האחרונות, מרפסות עץ חוו שיפור גדול. כתבי-עת גן רבים מציג תמונות של מרפסות עץ יפהפיות. כאשר הוא לעיתים קרובות שילובים מסוגנן של קרשים bangkirai מדורגים או Massaranduba עם ריהוט גן אצילי מ מעץ טיק. כמובן, עצים האירופי הן לבנייה של עץ המשקיפות למעט bangkirai והשימוש אחרים אקזוטיים זכאים. דאגלס פיר המשמש בעיקר להשיג הדרומי אזור מגיע עם לעליות. דאגלס-הפיר עמיד לא כל כך מזג אוויר כמו לדוגמה bangkirai. כאשר הכללים של Holzschutzes בונה, אלא גם מרפסת ב- bangkirai אפשר להגיע בגיל מבוגר.

בניית טרסות מעץ יש לא לשמור על עזרים הנכון. מרפסת פתוחה באיכות גבוהה ברגים V4A פלדת אל חלד הם בדיוק מהדקים הימני. סגסוגת זו הוא חסין חומצות tannic, כלומר שופע ב- bangkirai מרפסת פתוחה ברגים. בנוסף, ניתנים את המנעולים מרפסת פתוחה עם self-tapping עצות, גם גברים הם להתמודד עם עצים קשים. הבחירה של השמן הטיפול הנכון חשובה תחזוקה מרפסת העץ. הלוחות המדורגים מ וב־18 כגון bangkirai ו- Massaranduba מטופלים בשמנים מיוחדים עץ קשה.

יש גם מיוחד המותאם טיפול softwoods כמו אורן או דאגלס פיר. מטאטאים, שואבי יש להשתמש עבור ניקוי שגרתיות של מרפסת עץ. לכלוך עקשניים על וב־18 כגון bangkirai ו- Massaranduba, בהתאם לצורך, ניתן להסיר באמצעות מברשת פליז. דסקית לחץ בכל מקום יש בנסיבות לא להשתמש. אפילו עם ריי גייס רך, roughed למעלה המשטח של הסיכון קרשים מרפסת פתוחה. אפילו עם וב־18 הבוטה כגון bangkirai סיכון זה ניתן לשלול. מרפסות עץ עם משטחים מחוספסים יותר ויותר נוטים ירוק גישה ודורשים תחזוקה מוגברת בתורו.