1 לקנות בגדים בחנויות החיסכון. לפני הקנייה, עם זאת, זכור בגדים האור כדי לוודא כי יש דמעות, בדוק את התפרים בהשחי, ודא שהלחצנים יהיו כל שם, לא לקנות דבר זה אין אפשרות לבדוק. 2. לעולם לא לקנות משהו שאינו מתאים. 3 לגלות איזה צבעים הם, לקנות רק את הצבעים. השתתפתי בסדנה כדי לדעת שאני חורף אחד ולאחר מכן לקנות רק בגדים שנראים טוב החורפים. אם אני קונה בגדים שאינם צבעי החורף, אני לא הולך להשתמש בהם כי אני יודע כי במודע כי לי לא החמיא.

יתרון נוסף, כאשר אתה לובש את הצבעים בהרמוניה עם גוון העור, לעתים קרובות יש יותר כוח, הוא שקט יותר, צעיר יותר. 4 עוברים המלתחה שלך כדי לקבוע איזה בגדים צריך לקנות, ליצור רשימה, המקום של הרשימה שלך תיק או ארנק, ולקנות רק פריטים אשר נמצאים ברשימה. 5 למד את הערכים של הבגדים. לחץ כאן הרמטכ"ל ומצא עוד . מכירות רבות "אינם כל העסקים. 6.

אם יש לך ילדים הסובלים גדל במהירות, קניית הבגדים שלו בחנות החיסכון. 7. רק לקנות בגדים באיכות טובה כי יחזיק מעמד זמן רב. 8. לקנות פח עם עמילן, לגהץ את החולצות שלהם של העסק כנגד התשלום של דולר אחד יותר על ניקוי יבש המשתמשת מכשיר לחיצה קשה. 9. לקנות תרסיס עניבה כדי להגן על עניבות משי, צעיפים היקרים שלהם. 10. לקנות בגדים בסוף העונה כאשר הם למכירה בהשוואה לתחילת העונה. 11 לקנות בגדים בצבעים נייטרליים (אפור, לבן, כחול כהה), כמו זה ילך עם הכל לך בארון הקיים שלך, כי אתה לא צריך לקנות בגדים חדשים כדי להשלים את הרכישה החדשה שלך. 12 לקנות ללבוש רק נעלי נוחות, לחסוך כסף על רופאים כירופרקטים. מצוטט מתוך הקשר שלו-טרנספורמציה עם הכסף: מדריך שלב אחר שלב להעצמה פיננסיים. לקבלת מידע נוסף אודות מדריך זה, אנא, האתר שלי ממוקם באוסטין ביל הוא המרפא הרוחני ונמצאות מורה Petersburgo, קומה a l זה עזר מאות אנשים ברחבי העולם להשיג בהירות שהם צריכים לקבל יותר את הפוטנציאל שלך. כדי ללמוד עוד אודות שיטות העבודה שלהם של ריפוי, בבקשה באתר האינטרנט שלהם