לאחר נותן לך שנים של אהבה, נאמנות, ותאלימות, אחד כלב גדול צריך סיבה לחיות שלו בימים ישנים. למרות נשארת לוויכוח אם הכלבים לחוות רגשות כמו בני אדם, או לא, בהחלט ראויים חמלה אותו מאשר בכל חבר אחר של משפחתו. עם התקדמות הגיל, כלבים בוגרים הפכו לפגיע יותר בעיות העור היה קדמית בעודם צעירים. העור הוא השורה הראשונה הגנה מפני ההתקפות של גורמי מחלה חיצוניים. כלבים בוגרים סביר יש עור יבש, פרסום הופך חלק הבהירות של השכבות כמו שמן בלוטות סודי.

שיער אפור, עור יבש הם מחווני הדומיננטי של גיל מתקדם. עור גירוד נפוצה כל הכלבים, אבל מתרחשת בתדירות גבוהה יותר כלבים בוגרים. מאז כלבים בוגרים הם נוטים מטרידות סביבתי, טפילים, פרעושים, קרציות, עור גירוד דורש תשומת לב מיידית כדי לא לגרום זיהומים משניים. עם חומרים צמחיים, יכול להיות רב. ** על כלבים בוגרים מומלץ לתת מרחצאות מרפא כדי לשמור על העור בצורה טובה.

גם להשתמש שמפו עדין מאוד, רק אלה אשר יש כבר גיבשו במיוחד לכלבים. ** העור של הכלבה רגיש להגיב לאלרגנים, יובש. שיער מייבש בגיל זה יכול להיות מחוספס עור יבש. השתמש עבה מגבות החיתול במקום. ** בליטות מתחת לעור שכיחים יותר אצל כלבים בוגרים. חפש את כל גידול יוצא דופן בעת הכנת. a‰Ste יכול להיות סרטן יכול להיות קשה לרפא אם הטיפול מוקדם לא מסופק. ** לגזור את הציפורניים של כפות הרגליים לעתים קרובות יותר לפני כדי למנוע נזק לעור או טיוטה מכיוון העור יבש הוא שביר. כלבים לבלות ציפורניים שלהם בעת שהלך בדרך כלל, אך כלבים בוגרים פעילים פחות, מה שהופך את הציפורניים שלך לצמוח במהירות רבה. ** עליך להיות רגיל יותר ההכנה, המתבונן אף יותר כדי לאתר דוגמה לעור נורמלי. עקיצות פשפשים מראה מזיק אפילו שעלולים לגרום פגיעה משמעותית או תגובה אלרגית בגיל זה. תוכנית בקרת פשפשים גם צריך להיות ממוקדת. אז זה כלב או חתול,. חתולים בוגרים, מתון גם תנאים כגון נשירת שיער החתולי, קשקשת האקנה חתול, עשב דורש תשומת לב יותר מהרגיל במקרה של חתולים בוגרים. הכנת כאמצעי גיל מתקדם לא רק כדי להיראות טוב, אבל גם עבור נגד גורמים חיצוניים. מהנדס במקצועו אך עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.