התועלת של \"Retwitear\" (RT) היה תמיד יכולת טוויטר היקר להפיץ תוכן זה ולבוא לקחת בחשבון כי הם חייבים להתפשט לשווק בקרב המאמינים שלנו. היכולת retwitear כותב RT, שפלשו על ידי טוויטר למרגלות כל twiteó הופכים ללחצן חדש המאפשר פעולה זו, הזמן מוסיף יכולות הפעולה של Retwiteó מאוד מעניין. אפשר לראותו בכל אחד בטוויטר, כמו הלחצן ' מחק ' ואחרים. השירות הזה הוא שולבו הלקוחות של טוויטר באופן רציף כך שזה אפשרי כי החשבון שלך אין זה עדיין זמינות.זה יגיע בכלל. עכשיו, סמל מזהיר, בנוסף לתמונה של המחבר המקורי של ההזנה, השם שלך, ההודעה המקורית ותחת התוכן שם אשר מופיע ליד שכל הזנה retwiteado, retwiteó. החשיבות של לחצן חדש זה, טמון הקלות שבה ניתן לשלוח תוכן של אלה שאותם אנו ממלאים, התומכים שלנו, להיות חתיכת שיווק צ'ק למי בצע על בסיס יומי, משום שאנו מאמינים כי הם משדרים תוכן איכותי. עכשיו, באותה דרך, האוהדים שלנו, אפשר לשדר תמונה, שם, פוסט באופן מיידי בין תומכי משלהם, כך כי הדלתות של התפשטות ההודעות שלנו שיכול לפתוח לנו לעשות את זה ויראלי לא ידוע לאן. כדאי לך לעיין אצל ישראל קץ כדי לקבל עוד מידע.

בואו נניח שיש לנו 100-200 חסידיו ואת אחוז מהם אותנו retwitea. זה יכול להיות גידול של רשות או השפעה חשובה מאוד בקהילה שלנו. עם זאת, ראוי לזכור כי הצלחה בטוויטר, באותו אופן כמו nuestroBlog, תמיד יהיה מבוסס על תוכן זה אנו מפרסמים, בסופו של דבר מה התומכים שלנו מעוניינים. אתה יכול להיות Retwiteado על-ידי משתמש בעל 300 אלף חסידים? קרה משהו דומה לך? Cuentanoslo אז אנו לומדים על ההצלחה שלך. -Retweet חדש להשתמש באפשרויות – ברגע פונקציה הוא שולב לחשבון שלך, אתה תראה על סרגל הצד השמאלי, בנוסף האפשרויות הרגילות של חסידיו, רשימות, וכו '… חדש הכותרת האומרת: RETWEETS. בסעיף זה יש שלוש פיסקאות בתפריט: Retweets של אחרים – מראה retweets מאלה שאליהם לעקוב שלך Retweets – מראה טוויטים זה שלך יש retwiteado Tweets Retwiteados שלך – הוא המעניין ומראה שלך tweets היה retwiteados ועל -ידי מי, כך באפשרותך לעקוב אחר בסך הכל כפי הם פזורים על ידי הרשת Tweets שלך. מאוד שימושי בהחלט.

כפי שאנו רואים, בסופו של דבר הוא כי עם פונקציה זו אנחנו יכולים לשלוט כמה התכנים שלנו מפוזרים ברחבי הרשת, דרך אחרת להגיע אל עוד אנשים ולקבל אולי יותר חסידים או מנויים עוד בלוגים או אתרים שלנו. המתקן החדש הזה, שנותן לנו טוויטר, לא מבטיח הצלחה אבל יכול לעזור לנו הרבה או לפחות לספק לנו הדברים כשמדובר הרשת וקהילה סביב התכנים שלנו. היא פונקציה זו בחשבון שלך כבר הופעלה? תגיד לנו אם כבר יש לך אותה במקרה שלך שאם יש לך ניסיון עם זה או רק דעתך. אתה יכול להשאיר תגובה כאן. אם אתה רוצה, כך שלא תחמיץ בעתיד התפתחויות אחרות כמו זה שאנחנו הולכים לעשות.