מרקש יש מחיי לילה תוססת ומגוונת אשר מציע שפע של הזדמנויות ליהנות של כל סגנונות של מוזיקה חיה בסביבות שונות, מסגרות. המוסיקה המסורתית של מרוקו הוא רכיב מפתח כדי לגלות את העושר של התרבות המגרב, והוא נוכח הדתית ביותר פסטיבלים וחגיגות. יש מקומות רבים מציעים מוסיקה מרוקאית מסורתית יותר יוצא דופן, אקזוטי, שבו מוזיקאים ורקדנים מזרחי והמיומנים ביותר לענג אותך עם מקצבים המרשים שלה choreographies. Le Comptoir דארנא, מלון מרקש, מזרחה ומערבה לפגוש ולמזג בהרמוניה מושלמת לאור הנרות. מזרחי רקדנים, נגנים, תקליטנים שיכור אותם בעודם נהנים מאכלים ריחניים וטעימים אשר ישרת אותם בהגדרה אלגנטיים ומרגיעים. בלב של המדינה, Ksar El חמרא הוא ריאד הישן עם טרקלינים מרוקאי מרהיב, המגישה מטבח איכותיים. את הערבים שלהם מעודדים על ידי מוסיקאים gnawa על ידי תזמורת אנדלוסית והוא ייסגר על ידי רקדן מזרחי. Le מאראקצ'י, ליד הכיכר Djemaa El Fna מרובע, הוא מקום מרהיב המעוטר את עידון הגדול חובה אם אתה רוצה ליהנות המטבח המרוקאי הכי טוב.

את הארוחה ניתן ליצור הנפשה על-ידי רקדנים מזרחי, אין ספק יוכלו ליהנות הארכיטקטורה מרוקאי אותנטי ונוף מדהים של הכיכר. הם יכולים גם לגלות מועדון הלבנונית האמיתית ביקור Layali Oscar ב- avenida Hassan Molauy אני ב Gueliz, המציע מופעי קברט בסגנון של הצגת יוצא דופן ומקורי, עם תזמורת, זמרים, זכר ונקבה, לאורך הדרך עם תפריט של אוכל לבנון הראשונה. Chez עלי, בתוך מטע דקלים, מציע אולי המופע ערב המרשימים ביותר ב Marrakech. עשרות אמנים יבצע מוסיקה מסורתית, ריקודים, אקרובטיקה, פיזז על סוסים באווירה מרתק תחת אוהלים ברבר, זיקוקים מרהיב ברקע. המסעדה של הצפון Bladi, Mauritanie רו ב- Gueliz, מציעה 1001 טעמים וניחוחות של המטבח המקומי, עיצוב מרוקאי אותנטי, תחת ברבר, ומוקף בחנויות המכריע מטע דקלים. המקום ישמח אותך עם אווירת לקצב של ריקודים מסורתיים, שירים, פנטזיות עם שבטי הביא מכל קצוות הממלכה אשר מזמינים אתכם ליהנות סביבה יוצאת דופן. Le Tanjia הוא אמיתי שפאלאס ממוקם בין הארמונות באהיה, בדיע במדינה.

שם מפורסמים רבים ליהנות מרוקאי ובינלאומי, כמו גם אווירה רגישים ערבוב התרבויות. את ארוחת הערב שלך אנימציה על ידי הופעה שבוצעה על-ידי רקדנים אוריינטלי בליווי כל לילה ערכה של מוסיקה מסורתית או, באירועים, על ידי DJ. ניתן להתענג את המתכונים הטובים ביותר של המטבח המרוקאי המסורתי ב- La Maison מעראבה אחד riads הטובים ביותר במרקש, הממוקם ב מחוז באב Doukkala במדינה, הצליל של צמד של לאוטה וגיטרה השמעת מוסיקה מעראבה-andalusi. בלב ליבה של המדינה, בסמוך לכיכר שוכן el Fna. הם יגלו פז, ארמון מורית מרהיב, עם פסלי הקיר שלו, שלו שטיחים ארוגים בעבודת יד ועיצוב מרוקאי גרידא שלה. בנוסף מאכלים משובחים מרוקאי מסורתי, המקום מציע הזדמנות ליהנות מגוון רחב של פולקלור, בידור ומוזיקה בערבים להתפרש על ידי מספר הצ'יזבטרון מכל קצוות הארץ. אז, אם אתה רוצה לחקור את התרבות מרוקאי, המוזיקה היא דרך שני כיף, לימודיים, כמו גם נגיש מאוד. רבים יסייע לך לבחור ולהזמין את המקום הטוב ביותר ליהנות מהמוזיקה מרוקאי מסורתי, ויש הרבה וגם מסעדה משלו עם מופע מחול ומוסיקה. לבוא מרקש, מולט בולצאנו!