אמנים לקבל השראה בעבודה של אחרים, אם לאותם החוקים החלים על פיתוח תוכנה קניינית הוחלו לאמנויות באופן כללי, אנחנו לא היה צריך גאונים, שכן רבים מהם מבוסס יצירותיהם על עבודתם של אחרים. בסיס העבודה שלך על דברים אחרים, כי כבר מוצלח הוא מודל טוב של פיתוח יעיל למדי מכיוון שומר הזמן שבו באפשרותך להשתמש כדי להוסיף ערך רב יותר לעבודה. לדוגמה; מערכת ההפעלה הראשונה מספק ממשק גרפי שפיתח microsoft היה בסיס ב- macintosh, אמנם זה לא דוגמה טובה כיצד זה יכול לעורר או על בסיס עבודה אחרת כדי לשפר אותו, אם הוא לא במקרה של לינוקס אשר היה מבוסס על Unix, הוא כזה דמיון Compactibility בין השניים כי הוא יכול לחשוב שכי לינוקס היא אמולטור עבור UNIX, על כל סוגי החומרה. הנה דוגמה טובה דעה כיצד באפשרותך להוסיף ערך לתוכנה, זה casoa יצר פיסת תוכנה כמעט זהה למקור אך עם תוספות תכונות כגון העובדה כי הוא יכול להיות מותקן כמעט בכל מחשב למה ידוע כי ניתן להתקין הפצת לינוקס בסיסי, שורת הפקודה laa יחיד כלומר השעון, נתב, טלפון סלולרי, Ipod או המחשב מיצרן כל, וזה לא המקרה עם UNIX המקורי. תוכנית Itunesa הפופולרי פותחה החל בתוכנית אחרת, הנקראת soundjam, באמצעות אותו תהליך של לקיחת תוכנה לשיפור, לפרסם אותו שוב, תהליך שבו כל אחד זוכה.

תוכנית lilbre עלולים לסבול סדרה של שינויים העשויים להמיר אותו עינא משהו שונה לחלוטין הגירסה המקורית. אם שינויים אלה פותרת בעיות בהם משתמשים אחרים בקהילה, המתכנת בחינם, דרך החופש 3 רשיון Gnu/Gpl מקנה לאור שלו גירסה של התוכנית בחינם להשתמש על-ידי משתמשים אחרים. כך אם חולם יצירת תוכנית מוצלחת זו עשויה להיות דרך טובה כדי לעבור. למצוא את התוכנית דומה מה שאתה צריך לזכור ומוסיף בצורה הקרובה ביותר והתאמות כך היא עונה על הציפיות שלך ולאחר מכן לתת לה שם ולפרסם אותה. יצוין כי התוכנית חייב ברישיון תחת רישיון אשר יאפשר לך לעשות את הדברים האלה אחרת בביצוע עבירות, אתה יכול לקבל בצרות משפטי רציני.

מעשה לא לאפשר לאחרים להוסיף שיפורים תוכנה כי הם מתפרסמים בגירסאות מתקדמות יותר או לא לאפשר לאחרים מבוסס עבודתם על מוקש הוא מעשה אשר מאט את המהירות שבה הטכנולוגיה מקדמת ומשרה איבוד זמן יקר חברות מתכנתים נאלצים להמציא מחדש את הגלגל של כל יום. אנדרס סאנצ'ס שכבר שיחק במשך יותר מ- 6 שנים כמנהל מערכות לינוקס ו- microinformatico. אני apacionado פנאטית על-ידי תוכנה חופשית וטכנולוגיות חדשות באופן כללי, ספורט אתגרי ושפות. אני מתרגל דיסציפלינה של הידוע בשם flatland BMX. כעת recido ב בוגוטה בקולומביה על-פי בה פרויקטים של פיתוח מבוסס על תוכנה חופשית.