אסואירה היא עיר נמל מרוקאי של 70,000 תושבים, הממוקם באוקיינוס האטלנטי המערבי ו- 170 ק מ ממערב מרקש. אסואירה באופן מסורתי כפר דייגים ואחד נמלי במרוקו, מ שבו חולקו לבוא בכל רחבי העולם מוצרי סחר הקרוואנים המדבר ואת לסהרה באפריקה. היום, אסואירה הפך לאחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר במדינה, ומציע אטרקציות ושירותים רבים. בנוסף תיירות, שהתפתח עוד יותר את ייצור ומסחר של מוצרים של מלאכת יד, תשבץ ותכשיטים, הכלכלה הוא דייג, כמו גם מעץ, תעשיות טקסטיל, מזון. המדינה של אסאוירה הוא ללא ספק האטרקציה המרכזית של העיר. נחשב מאז 2001 על ידי אונסק ו כאתר מורשת עולמית, החלק הישן חומה של העיר הוא מלא קסם, עם בתים לבנים גבוהה שלהם עם כחול דלתות ופרטי צהוב. העיר זמן שקטה ומלאת חיים.

הליכה דרך הרחובות הצרים של המדינה הוא תענוג אמיתי, עם שקט וידידותי האווירה, אומנותם קטן, המרפסות שלו בו ניתן ליהנות ממטבח מסורתי או תה מנטה מרענן וטעים, הסדנאות של האמנים והאומנים מכל הסוגים, כל ריחניים על ידי ארומה נעימה ורענן המביאה הבריזה של הים. העיר העתיקה מוקפת קיר אדום, המציעה נוף מרהיב של הים מעל הצוקים. על הקירות, תותחים גדולים מוגן התקפות רבות הימי אסאוירה נשמרים במצב מושלם ומהווים חותם בהיסטוריה של העיר. היציאה נמצאת אחת האטרקציות העיקריות של העיר, עם אין ספור של כלי דיג שלהם, כל אחד מהם קטן וכחול, הם ס'אלבופרה סקרנית ויפה. לאוהבי בחכה, הנמל מציע גם נוף ותנאים מצוינים לתפיסת סרדינים, קונגר צלופחים, צלופח. בנוסף, אסואירה הוא אחד של מוסיקלי ותרבותי אירועים הכי חשוב ויוצא דופן, יבשת אפריקה, Gnawa פסטיבל מוסיקת עולם. במשך 12 שנים, 500,000 מבקרים נהנו חי תוכנית מרהיב, אשר כללה בין דמויות בינלאומיות של ג'אז, קצב & בלוז, על כלי הקשה, אפריקה, המזרח, מקצבים מסורתיים מכל קצוות המגרב או תזמורות מכל חמש היבשות. אסואירה נמנה גם העולמות של וגלישת ביבשת.

בתחרויות בינלאומיות רבות מתקיימים על חופי העיר, מספר מועדוני יוקרתית לשכור חומר באיכות מעולה. ליד העיר ישנם חופים רבים שקט ושליו כדי ליהנות את השמש ואת הים. אסואירה היא עיירה קטנה, יפה ושקט, אך היא מציעה מספר רב של אטרקציות. הם נעים, חסכוני, מציעים שירותי פרימיום. בלב ליבה של המדינה יכול להישאר בבית אחד טיפוסי, מקסים, בו תוכלו ליהנות אחת הערים הכי מרתקת וטעימה של המדינה.