סן ג ' ימיניאנו ממוקם באיטליה באזור של טוסקנה, מאז 1990 הוא נחשב על ידי אונסק ו כאתר מורשת תרבותית של האנושות. סן ג ' ימיניאנו הוא כפר מוקף חומה קטנה ממוצא ימי הביניים, שהוקם על גבי הגבעות של טוסקנה. העיר הזאת מפורסמת בעיקר בזכות הארכיטקטורה של ימי הביניים במיוחד המגדלים שלה. טוסקנה כפרים מוקפי־חומה מימי הביניים, המשפחות העשירות במאבק אחד עם השני עם הקמת מגדלים בין גבוה יותר, זה סימל כוח, עושר, באותו זמן המגדלים שימש אכסניות, עוצמות, נקי, סמלים של יוקרה. סן ג ' ימיניאנו הצליח לשמור על-15 של המגדלים בגבהים שונים.

מאז סן ג ' ימיניאנו יושב על ראש הגבעה, מהכפר אל האופק של מספר ק מ, ניתן לראות היטב כך נופי האזור הטוסקני הם מקסימים. הביניים, הרנסנס היתה נקודת העצירה הצעדה של מסעם לעבר רומא והוותיקן. העיר המודרנית היא משתרעת היום כמה קילומטרים מחוץ לזה קיר. . אותם המונומנטים המפורסמים יותר של העיר, הקתדרלה, המוזיאון לעינויים של הקרימינולוגיה מימי הביניים, הכנסייה של סן אגוסטינו, הארמון של העם, מוזיאון רמת גן לאמנות הקדושה, את המוזיאון האטרוסקי, Cisternaa דלה של המלון ואת מגדל Grossaa. סן ג ' ימיניאנו שוכן כ 35 דקות נסיעה מצפון־מערב של העיר של סיינה, קרוב במרחק זהה מדרום־מערב לעיר של פירנצה.

סן ג ' ימיניאנו מפורסם לא רק את המונומנטים שלה ועל ההיסטוריה שלו אלא גם בשל יופיו. עקב שלה נוף נפלא של סן ג'ימיניאנו היא מקום אידיאלי עבור חופשה. טורה Prima cottage ממוקם על גבעה מול סן ג ' ימיניאנו, ומציע נוף נפלא של העיר ואת המגדלים. הוילה מחולקת בדירות של מספר ממדים ומבנים שונים והיא מבטיח לאורחיו שהייה נעימה באמצע הטבע.