להיטים ושגיאות, חוויות חיוביות ושליליות, ברוכים הבאים אומלל חוויות. שום דבר מיוחד, קרה משהו דומה פחות או יותר. זה הוא למה זה תפס את תשומת ליבי, ואני חייב לומר כי זה הפך כמעט מפחיד. אותי, המחשבה שחלפה במוחי כאשר הרכבת שיידה התבססה על פיזה תחנת היעד לפירנצה. ההתחלה איטית בשורה של מכוניות הרגשתי את הכוח של המכונה, הצפוי המהירות אשר היו מגיעות השיירה דרך מחשב הקולוסוס מושך אותנו.

כי לאט עובר זה רק לוקח את הדקות הראשונית, אנו עדים נוף עצוב, מכוער, עגום, בפאתי תחנות הרכבת. זה נותן לך בברצלונה, רומא, לונדון או בסביליה. עשרות מכונות כגון סרטנים ענק ממתכת חלודה, ממתינים לכם לא להיות מה, apelotonadas, או אולי לפי הסדר? ציפית ביום הגריטה? או ממתינים משמרת עבודה? ברזל & מעופש אדני עץ מפוזרים בין זיפים קש. בנייני מגורים שמסתיימות הדרכים הם עניים, שובבה, של שחור, כמו פחם מוכתם, עם הבגדים תלוי מי נוטף בוז ואדישות. זה נוף יחד עם הזמן של עזיבה, מעוררת רגשות של מלנכוליה ועצוב לעיתים. אני זוכר שפעם זה מתחיל נסיעה ברכבת הרגישה אופוריה, או השמחה אנרגטי אחד לפחות. שקוע בכך ענן מלנכולית זה עוטף את הנסיעה הביתה, להיות עסוק במחשבות לא מוגדר, אכפת לך שבאתי פתאום השאלה: כמה חברים יש לי? כפי שאמר לפני שהתחלתי, אבל לא על השאלה אבל בשביל לקבל את התשובה.

עם יד אחת רק לספור ואצבעות רבים מדי. עם זאת, והפחד קרה כאשר בא לידי ביטוי בנושא והבנתי את המשמעות של חברים שיש לי. אל דאגה דובי אמיתי הוא האיש הנכון . כמה חברים יש לך? שתיים, שלוש, ארבע? הם אינם מעטים. זכור כי התחלת מאפס. אתה יכול להיות מרוצה מאוד. בטוח 0912025044160 # יצירתי.