חברות קטנות ובינוניות בספרד, כמה האמצעים האפשריים למשבר רוצה שאני אלך על החג ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ¦. עכשיו זה קיץ 2008, פעילות עסקית והוראה יש ירד (כמו תמיד בחודש אוגוסט) לכל הפחות, אז אני חושב שהגיע הזמן, ותן לא כל כך זוכר את השאילתות העדכנית ביותר של חברות וסטודנטים, ¦ מה יכול נעשה? איך אתה רואה אותה? בספרד אנו עומדים בפני אחד המשברים החמורים ביותר של העשורים האחרונים: הפקד האינפלציה, עולה המגמה של עליית הריבית, המשבר חריפה ענף הבנייה של והשפעתו בלתי נמנע נשלט, את הגבוהה של שמן, יחד עם האישור של עלייה בשיעורי האבטלה, ירידה דרסטית רישומים של כלי רכב, ככל הנראה את האמצעים קצר שנראים הממשלה להתעורר, אשר מוסיפה קשיות בסופו של דבר מוגזם על נגישות עבור חברות קטנות ובינוניות על הפרויקט ממומן על ידי הבנקים. מה שאנחנו יכולים האם חברות קטנות ובינוניות?… כי, לדעתי, בעקבות בהשפלה הנפש, כל משבר מציע שהזדמנות, ¦ ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת על כל שינוי הרוחות, מתעוררת אפשרות של refocusing (מהלך נרות?)¦ ממוסגרת… מי שמכיר אותי, אני עדיין מאמינה שזה לא בהכרח משבר, בעיה, מביא לתוצאות שליליות, אבל הרכבת מבנים, לכפות reenfoques ורדו מוקשח לחברות ויחידים בזמנים adversosa ממוסגרת ¦ ואת יודעת, שאחרי הסערה מגיעה הרגיעה. כאן לאחר ממוסגרת ממוסגרת ¦-בחוף של פורטוגל, נהנה כמה ימים, ובין החוף, ביקורו של האוכלוסייה יש סיור גסטרונומי, לנסות לסכם כמה מההרהורים שלי בתור תגובה על כמה שאלות שהיה לי לפני חופשת הקיץ שלי. שיש צעדים לנקוט SME למשבר הנוכחי של צמצום נפחי? עסקים, שלא שולמו, ואת ההתכווצות של אשראי למוסדות פיננסיים?…

â ¢, בראש ובראשונה, ללא פחד, הכרחי בציפייה ¢ â אמצעים לעשות את המינהל ואת הנהלים, חזקה ואקטואלית יותר מתמיד, לקחת את ההחלטות הרלוונטיים, לא נעשה את זה מאוחר. (חשבונאות ליום, לא נעשה שימוש רק כדי למלא את האוצר, מציין משלוח ותיעוד כראוי פורמאלי של לקוחות אחרים מסים, לומד כיסוי של סיכונים עסקיים, וכו ', ועוד) â ¢ לעבוד יותר על הכנסה ועל מבנים, ופחות על העלויות tacañeo. â ¢ להגדיל את מידת תקשורת בין הצוות של החברה שלנו, העלאת כל המצב הכלכלי הכללי של המסוימת של גיוון ¢ â החברה שלנו ספקים של כסף (bancosa ממוסגרת ¦ אם היו לנו 3 עכשיו אולי צריך 6) â ¢ מדידה והלימוד של הסיקור הסיכון â ¢ עבודה עסקית בידול כמו יתרון תחרותי, בפרק על מכירות אולי מניתוח המצב של מאזן ו- p & l, עובדים בתחומים כגון: â ¢ להבטיח נזילות מזומנים שהופקדו בבנקים (לא תמיד כך) או לבדוק את הזמינות של ההשקעה באופק, טיפול מיוחד עם תאריכים עבור הערכה, ומושגים דומה לדוגמה. או שליטה PMC, הארכה של PMP ניסיון â ¢ המחקר כדי לשפר את הכיסוי של הסיכונים של הלקוחות שלנו, systematizing, protocolising את הניהול של הסיכון אוסף, מובנת שלו בשלבים שונים של: ליצור קבלה של תהליך קבלת ההחלטות הסיכון בפקודות התקבל או מחקר להסתמך על צד שלישי (ביטוחים) כדי לשפר את האיכות של מכירות או המחקר שלנו ולנסות להפחית את PMC (אוסף ממוצע תקופת) עם המציע הנחות מבקשות תשלום וכד' או להפוך דגש מיוחד על איכות תיעודיים יחסינו עם הלקוחות: הזמנות, בצורה מושלמת formalised חוזים, חשבוניות וכדומה, לרומם אמנות משלו, באותיות גדולות, הסיכון ניטור ושל ציפייה של אמצעים לקחת או מכירה היא מתנה שאנחנו עושים, ואילו אתה לא מחויב. או להציב בבירור בתהליכים שלנו, אשר אינה זהה, קבלה שסובבו, שטר או של המאשר או לזכור כי הסיכון של לקוח, קיימת מהרגע שבו אנו מציעים את המוצרים שלנו, עד 5 ימים לאחר (לדוגמה) שהזנת promissory שים לב בחשבון הבנק הנוכחי שלנו (יכול לבוא המוחזר?) ¢ הפחתה למינימום הפועלים מניות ובביצועניהול אלה בצורה יעילה יותר, ועל -ידי תקיף יותר אמצעי שליטה. â ¢ לבדוק בסקירה הנוכחית של רכוש קבוע שלנו, ספינות, מכונות, רהיטים, מחשב, וכו ', מבחינת סיכונים עסקיים שיכולות אותו וכיסוי אשר במקרה אסון.

â ¢ ללמוד ולהרחיב את פרלמן (פירושו של תקופת תשלום) מבקש הספקים שלנו, בידול זה ולהחליט עם המתאים כלים, המחיר של זכאים היורו 90 יום אינה זהה לפקודת 180 ימים. אני § לדוגמה: הקלד 5% ריבית ימים היום הוא: 02/07/2008 ערך היום אלטרנטיבה 1,000.00 90 03/10/2008 987,65 b חלופי 1,000.00 180 03/11/2008 975,61 â ¢ לבדוק שלנו נוף ו- FM שלנו, ולהקים אם במדיום כדי לטווח ארוך ואת בהתאם שלנו תכנית אסטרטגית, מחזיק את האיזון ויש היציבות הפיננסית המתוכנן, או אם זה לא כךאל תהססו העולמי ארגון מחדש או חלקית שלנו מקורות המימון. â ¢ גם לאחר תחילתו של מניות עצלן, חייבים לזכור בשלב זה, כי אולי השותפים בחברה יש חיסכון שהופקדו בבנקים, שבו אולי ¦ ממוסגרת לא מציעים את מחזירה אותו שנוכל להעניק לך, החל מניהול חשבון המסחר שלנו?… â ¢ במכירות פרק, כי את נקודות המגע עם הלקוח, קריאה, מעקב תלונות, (להעלות את איכות שלנו של הקשבה פעילה), נייר מתנה, וכו ', הטוב ביותר, גם דיפרנציאלי. או פראות המתרחשות לי: (שלא לומר השערים לשדה) אני § אם אנחנו בעמדה טובה פיננסיים ¦. כי לא אתן 180 ימים במקום 90 שאנחנו עושים? (עין עם מימון במיוחד עכשיו, ולתכנן את המסקנות) § אני לא? למה לא לתת 10 שנים אחריות ¦ productsa שלנו? אני § למה לא הצעת מציע עירום, חשופים כמשאבי תקציב הלקוחות שלנו לשאול אותנו ואת המתחרים שלנו אבטחה מציע את זה? אני § למה לא systematize אחרי עירום מציע, המציע ועל ההישג של יאקים?… â ¢ Yakeos: מאז יש לנו את זה, היית צריך כבר יש חלקי חילוף עבור מקרים של הכרח, מה שעשית התקנה זו, זה יהיה הכרחי זה העומס על ידי ¦ אלייה. â ¢ התפקידים פרוייקט אפס, שווה ל- הוזלת עלויות, זה תהליך עקבי אבל לא dinamitador â ¢ 100 מודעות שלנו בחודש מדיה, עם 20 מודעות לחודש, שינוי זה עקבי אבל לגמרי dinamitador, כיוון שהוא מפחית את התדמית שלנו לפני שלישיים והמכירות שלנו (בדיוק עכשיו מתי הכי צריכים אותם) לסיכום, אולי ולעיתים חסר איזה דמיון ההתאחדות בשעת מצוקה, חשבתי של ציוד, המעלות אשר אני חושב כמו תמיד, וגם כרגע במיוחד. . ובכן, ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ¦. אני מקווה כי חלק שיועלו הצליחו לקבל תשובה, עידוד, ויותר מהכל. אתה יודע את זה אני יש לך לרשותכם, כמו תמיד.