. זה יותר ויותר תכופים יותר כי זוגות רבים בוחרים לפתח של דו-קיום מלא, מוצק ויציב מחוץ למסגרת הנישואין, אפילו לכת להוליד ילדים משותפים. לכן אם מערכת היחסים הסתיימה על ידי הפסקה, יכול ליצור של אי ודאות מסוימת ביחס זכויותיהם של ההורה לגבי הקטנים. ההכרה של ילדים להורים לא נשואים ברוב המדינות, בתחום של זוגות נשואים מתרחשת על זיהוי אוטומטי של אבהות, בצורה כזאת, כי כאשר בני הזוג יש בן עם החוקים מבין באופן אוטומטי, פריורי (למעט הוכחה נוספת למדינה), כי זה הוא הבן של הבעל של האמא. עם זאת, הנושא הוא מורכב יותר בתחום של זוג יחיד, להיות חקיקה תכופים לאלץ ההורה לבצע של הכרה מפורשת של אבהות לפני הגופים הציבוריים (בספרדית המקרה, לפני ההרשמה האזרחי, לרישומו בספר המקביל של המשפחה). מאז, המיקום של זה האב נהג של אבא נשוי, המתעוררים עבור כל הזכויות והחובות של ההורות.

לכן, לפחות באופן תיאורטי, יהיו אין בעיה כאשר מדובר לאשש את מיקומו ביחס הפרי קטן של מערכת היחסים שלהם (או אפילו לצאת ממנה, שכן ישנם מקרים רבים של הורים לזהות ילדים שנולדו יש קישור עם אמא או שבור אחרי זה). הבעיה שמתעוררת לעיתים קרובות במקרים אלה בעיות מתעוררות כאשר היו היחסים בין אביו ואמו, במיוחד אם הדינמיקה בין השניים סבלו ללבוש כבד לפני הקרע, זעזועים, מתחים, דיונים פתוחים מעברי. בעיה רצינית של סוג זה של המצב יכול להיות כי זה עימות עם האמא סיים המשפיעים על הקשר שמחזיק את האב עם בנו. . זה לא נדיר, ברגעים של זעם, להשתמש ילדים כנשק לפגוע האב, בפועל במצב של נחיתות ברורה לגבי האמא… כמו כן, רבים ההורים גברים בנסיבות אלה חסויות שותפיהם לשעבר שום קשר עם ילדיהם.

כיצד להתמודד עם מצב של מאפיינים אלו? כל הורה, ללא קשר הגומלין שנשאר עם האמא של הילדים שלו, יש מספר רב של הזכויות והחובות על אלה, אלה ניתן לסכם להשתתף, עם כל ההשלכות, חינוך, חינוך, ועל ובכך חובה עצמו לקיים מבחינה כלכלית את הילד. כאשר הורה אחד הוא משולל כל הזכויות והחובות האלה, לפני המשפט האזרחי, ליתר דיוק המשפט לענייני משפחה רלוונטיים, הפתרון הטוב ביותר האפשרי, עם הגשת עתירה של זכות ביקורים של התחתון, נותן עדות על האבהות שלו. לאחר שימוע, ולא פעם בדקה את האבהות של הילד (במקרה שבו האמא ניסתה להכחיש את זה), תחת חסות של אותו ניתן לייחס לאחד ההורים, ואילו האינטרס רבתי של הילד כאלמנט בסיסי (במקרה זה, בהתחשב בכך מצב של) (העימות פתוח, שמובן שפועלות במערכת של משמורת משותפת יהיה בלתי אפשרי, הקמת הסיבה משטר חד-rate). ההחלטה, בכל מקרה, ניתן ליצור באמצעות בדיקות שונות, ראיונות אישיים עם עובדים סוציאליים להורים, קרובים וידידים קרובים אפילו את הילד עצמו, אם בגלל הגיל שלו יכול גם לתת עדות מספקת שיפוטית, בהשתתפותם של מומחים בפסיכולוגיה. זה יוענק האב אשר לא מיוחס על משמורת ילדים ביקור כדי לאפשר לך לעקוב אחר מעורב בחיים של הבן שלו, פיתוח וחינוך שלהם. מסקנות בדרך זו, כפי שאתה יכול לראות, את מצבם של מאבק על משמורת על הילד שלך לאחר פירוק של הקשר ללא-הנישואין שלך עשויה להיות פתרון. לא להתייאש, יש ביטחון כי הכל תבואנה על פתרונן, אמא שלה יכול לשחזר קשר עם ילדך ממה שהיה בכל מקרה לחטוף אותך נכון.